Změny v kádru A-týmu na novou sezónu

16.08.2019 | Viktor Šebík

Informace o A-mužstvu na sezónu 2019-2020. Zkopírováno z facebookového profilu hráčů HC Junior Mělník

Změny v kádru A-týmu na novou sezónu.

Po dvou letech se vrací brankář Jakub Šrámek, který vytvoří brankářskou trojici s Kamilem Fialou a Jiřím Škubalem.

V kádru naopak končí trojice hráčů Jan Arazim, Jindřich Heran ml. a dlouholetý hráč HC Junior Mělník Jakub Novák, který působil v A-týmu od sezóny 2011/2012 a předtím ještě jako junior v druhé národní lize.

Letos bohužel nemůžeme počítat zřejmě celou sezónu s Mirkem Šíchou, který míří za prací do zahraničí. David Chvátal, z důvodu studia v zahraničí, bude k dispozici trenérům od ledna do konce sezóny.

Aktuálně je v kádru 23 hráčů do pole a 3 brankáři

Brankáři(3): Fiala, Škubal, Šrámek

Obránci(9): Prejza, Cicvárek, Krejsa, Kubica, Kapoun,
Kulhánek,Novotný, Vaněk, Kříž