Memoriál Radka Zelenky, Dečín 1.9.2019, roč. 2010

02.09.2019 | Pavel Bradáč

Informace o dalším odehraném turnaji přípravky 4.tříd

Memoriál Radka Zelenky v Děčíně byl dalším přípravným turnajem na sezónu pro ročník 2010. Zajímavý systém, kdy se každá třetina započítávala zvlášť do bodového hodnocení turnaje, okořenily na závěr ještě samostatné nájezdy o extra bod navíc. Kromě domácích do Děčína přicestovaly týmy pražské Slavie, Slovanu Ústí nad Labem, Stadionu Litoměřice a mělnický HC Junior.

HC Junior Mělník – HC Stadion Litoměřice  2:3-4:5-1:1, nájezdy 0:1

Z vyrovnaného utkání jsme vyválčili pouze bod za remízu ve třetí třetině. Bohužel jsme se nedokázali vyvarovat zbytečných chyb a tvrdě za to zaplatili.

HC Junior Mělník – HC Slavia Praha  0:6-1:3-3:5, nájezdy 0:1

V první třetině jsme za Pražany zaostávali ve všech směrech a ti po zásluze úvodní dějství ovládli. Od druhé třetiny se však hrálo velmi kvalitní utkání, o které musel soupeř hodně zabojovat, aby udržel plný bodový zisk.

HC Junior Mělník – HC Slovan Ústí nad Labem  1:3-2:2-2:2, nájezdy 1:1

Tento zápas byl naprosto vyrovnaným soubojem od začátku do konce, kdy o úspěchu či neúspěchu na obou stranách rozhodovalo trochu i štěstí. My jsme bohužel zahodili řadu vyložených šancí a dosáhli tak na menší bodový zisk.

HC Junior Mělník – HC Děčín  10:1-5:1-8:3, nájezdy 2:1

Po bodových ztrátách z předešlých zápasů si hráči Junioru chtěli odvést na závěr vítězství a to se jim podařilo, když dobrým přístupem určili směr utkání.

Hodnocení tohoto turnaje je trochu rozporuplné, jelikož v některých momentech dokážeme konkurovat silnějším a kvalitnějším týmům, z čehož mají trenéři velkou radost, ale zároveň stále dokola opakujeme hloupé chyby, které nás dělí od výraznějšího úspěchu.

Konečné 4. místo však není určitě špatné a je pro nás dobrou motivací do další práce.

brankáři: Semelka O., Fidrant

hráči: Krejča, Semelka, Zima - Roubíček, Corna, Lovčuk - Hovorková, Bradáč, Vraný

trenéři: Bradáč, Klučkovič J.

Muži: SK Černošice - HC Junior Mělník 3:4

Z utkání, ve kterém rozdali rozhodčí celkem 72 trestných minut, si odváží Mělník tříbodové vítězství, J.Šípek zaznamenal hattrick.

Lukáš Cikánek přichází hájit mělnickou branku

Mělnický tým získává na citlivém postu posilu s bohatými zkušenostmi z Extraligy, 1.ligy i mládežnických reprezentačních výběrů

Muži: HC Junior Mělník - HC Rakovník 6:4

Vítězství strhli na svoji stranu Mělničtí až v závěru utkání