Memoriál Radka Zelenky, Dečín 1.9.2019, roč. 2010

02.09.2019 | Pavel Bradáč

Informace o dalším odehraném turnaji přípravky 4.tříd

Memoriál Radka Zelenky v Děčíně byl dalším přípravným turnajem na sezónu pro ročník 2010. Zajímavý systém, kdy se každá třetina započítávala zvlášť do bodového hodnocení turnaje, okořenily na závěr ještě samostatné nájezdy o extra bod navíc. Kromě domácích do Děčína přicestovaly týmy pražské Slavie, Slovanu Ústí nad Labem, Stadionu Litoměřice a mělnický HC Junior.

HC Junior Mělník – HC Stadion Litoměřice  2:3-4:5-1:1, nájezdy 0:1

Z vyrovnaného utkání jsme vyválčili pouze bod za remízu ve třetí třetině. Bohužel jsme se nedokázali vyvarovat zbytečných chyb a tvrdě za to zaplatili.

HC Junior Mělník – HC Slavia Praha  0:6-1:3-3:5, nájezdy 0:1

V první třetině jsme za Pražany zaostávali ve všech směrech a ti po zásluze úvodní dějství ovládli. Od druhé třetiny se však hrálo velmi kvalitní utkání, o které musel soupeř hodně zabojovat, aby udržel plný bodový zisk.

HC Junior Mělník – HC Slovan Ústí nad Labem  1:3-2:2-2:2, nájezdy 1:1

Tento zápas byl naprosto vyrovnaným soubojem od začátku do konce, kdy o úspěchu či neúspěchu na obou stranách rozhodovalo trochu i štěstí. My jsme bohužel zahodili řadu vyložených šancí a dosáhli tak na menší bodový zisk.

HC Junior Mělník – HC Děčín  10:1-5:1-8:3, nájezdy 2:1

Po bodových ztrátách z předešlých zápasů si hráči Junioru chtěli odvést na závěr vítězství a to se jim podařilo, když dobrým přístupem určili směr utkání.

Hodnocení tohoto turnaje je trochu rozporuplné, jelikož v některých momentech dokážeme konkurovat silnějším a kvalitnějším týmům, z čehož mají trenéři velkou radost, ale zároveň stále dokola opakujeme hloupé chyby, které nás dělí od výraznějšího úspěchu.

Konečné 4. místo však není určitě špatné a je pro nás dobrou motivací do další práce.

brankáři: Semelka O., Fidrant

hráči: Krejča, Semelka, Zima - Roubíček, Corna, Lovčuk - Hovorková, Bradáč, Vraný

trenéři: Bradáč, Klučkovič J.

Muži: BK Mladá Boleslav "B" - HC Junior Mělník 6:3

Třemi brankami v rozmezí 4 minut sice otočili Mělničtí v polovině utkání vývoj zápasu v Boleslavi z 2:0 na 2:3, domácí tým ale...

4. třída: Krajská liga přípravek 7. kolo

K sobotnímu sedmému kolu dorazil na náš led tým HC Rakovník. V akci tak byly oba týmy A+B.

Muži: HC Junior Mělník - HC Lev Benešov 5:3

Až zvýšená produktivita ve třetí třetině zajistila Mělníku další body do tabulky Krajské ligy mužů

Muži: HC Junior Mělník - HC Příbram "B" 5:4

Úspěšný turnaj ročníku 2013