Prvenství z Gripen Cupu si odvezli hokejisté z Mělníka

02.09.2019 | Viktor Šebík

Informace o turnaji mužstev KLM - převzato z www.melnicky.denik.cz

Článek včetně fotogalerie na www.melnicky.denik.cz najdete ZDE

"Poslední srpnovou sobotu na něm změřilo síly mužstvo z České Třebové, které získalo letos titul Mistr Pardubického kraje, s domácím týmem, který se pyšní stejným titulem, ale v kraji Středočeském. Po vzájemném utkání se nakonec radovali domácí hokejisté, kteří porazili soupeře v poměru 3:2.

Ve druhém semifinále se proti sobě postavila mužstva ze sousední Kutné Hory a Mělníka. Utkání nakonec vyhrál Mělník a postoupil do finále, ve kterém na něj čekala Čáslav.

Souboj o třetí místo byl bohatý na góly. Hokejisté České Třebové vedli ve 27. minutě nad Kutnou Horou 5:1 a vše se zdálo být rozhodnuto. Ale stačil krátký herní výpadek a kutnohorští Sršni vyrovnali. Závěr však patřil hokejistům České Třebové, kteří nakonec vyhráli 7:5 a odvezli si z turnaje třetí místo.

Z vítězství na prvním ročníku Gripen Cupu se nakonec radovalo mužstvo HC Junior Mělník, které ve finále porazilo v dramatickém utkání domácí HC Čáslav 4:3 po samostatných nájezdech."

Zdroj: https://melnicky.denik.cz/hokej_region/prvenstvi-z-gripen-cupu-si-odvezli-hokejiste-z-melnika-20190901.html?fbclid=IwAR0Kjsf6mZhjYrWtjbXBIpppcg3wIsIrDxyiJMuXU0POlmR9tT2W5WbmGA0

Muži: BK Mladá Boleslav "B" - HC Junior Mělník 6:3

Třemi brankami v rozmezí 4 minut sice otočili Mělničtí v polovině utkání vývoj zápasu v Boleslavi z 2:0 na 2:3, domácí tým ale...

4. třída: Krajská liga přípravek 7. kolo

K sobotnímu sedmému kolu dorazil na náš led tým HC Rakovník. V akci tak byly oba týmy A+B.

Muži: HC Junior Mělník - HC Lev Benešov 5:3

Až zvýšená produktivita ve třetí třetině zajistila Mělníku další body do tabulky Krajské ligy mužů

Muži: HC Junior Mělník - HC Příbram "B" 5:4

Úspěšný turnaj ročníku 2013