Capri-Sun CUP

08.09.2019 | Pavel Bradáč

Informace z turnaje ročníku 2011, Kladno 7.9.2019

Akce, která nese jméno hlavního sponzora je koncipována trochu jinak než ostatní turnaje. Je zde kladen důraz na zábavnou formu utkání, aby si malí hokejisté odnesli co možná nejpříjemnější zážitek. Celý turnaj je doprovázen hudební produkcí a po konci zápasů se vyhlašuje nejsympatičtější hráč z každého týmu. Také po skončení turnaje neprobíhá klasické vyhlášení od posledního do prvního místa a nikdo tak nemusí smutnit z nepovedeného výsledku. Malá hala na Kladně, která tuto akci hostila se tak naplnila pohodovou atmosférou a týmy si to patřičně užily. Všichni hráči obdrželi sponzorské balíčky a účastnické medaile.

Díky tomuto formátu se výsledky nikde nezapočítávaly ani neuváděly, tak jen pro úplnost dodejme, že náš tým odehrál tři utkání s bilancí dvou výher a jedné porážky.

brankář: Fidrant

hráči: Vraný, Vischi, Leščišin - Hovorková, Bradáč, Dáňa

trenéři: Bradáč, Hovorka

P.S. Zajímavý koncept turnaje je možnou cestou jak dostat na zimní stadiony více radosti a smíchu než negativních emocí.

PŘÍPRAVNÉ OBDOBÍ (LETNÍ PŘÍPRAVA) SŽ + MŽ + ročníky 2010 – 2015

Pro mládežnické týmy HC Junior Mělník začíná od pondělí 11.5.2020 letní příprava.

Výzva k individuálnímu tréninku pro mladé hráče

Pojďme trochu potrénovat, ať jsme připravení na další sezónu.

Semifinále KLM

Informace o rozhodnutí Výkonného výboru klubu HC Junior Mělník k semifinálové sérii Krajské ligy mužů

UKONČENÍ PROVOZU ZIMNÍHO STADIONU MĚLNÍK

KLM, třetí čtvrtfinále: HC Poděbrady - HC Junior Mělník 5:8