Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

A mužstvo na prahu deváté sezóny (AKTUALIZOVÁNO)

13.09.2019 | Viktor Šebík

Zítra začne prvním zápasem nová sezóna krajské ligy mužů

Hrací systém soutěže pro sezónu 2019/2020:

16 týmů je rozděleno do dvou skupin. Západní skupinu tvoří týmy: Mělník, Černošice, Slaný, Rakovník, Příbram "B", Velké Popovice, Králův Dvůr a Kralupy. Východní skupina je složena z týmů: Benešov, Čáslav, Kolín "B",  Mladá Boleslav "B", Žabonosy, Vlašim, Poděbrady, Kutná Hora. V základní části se v rámci každé skupiny střetnou týmy dvakrát (doma, venku) a mezi skupinami jednou (dle rozlosování). Do čtvrtfinále postupují přímo první dva týmy z každé skupiny. Týmy umístěné v základní skupině na 3. až 7. místě budou seřazeny podle SDŘ čl. 417 (podle celkového počtu dosažených bodů, při rovnosti dle bodů v minitabulce, atd., atd. - detail viz SDŘ) do předkola o čtvrtfinále, ve kterém se utkají 1.-8., 2.-7., 3.-6. a 4.-5. týmem takto vzniklé tabulky v sérii na dvě vítězná utkání (lépe umístěný tým po základní části hraje první zápas doma, druhý venku, případný třetí opět doma). Pro rozlosování čtvrtfinálových dvojic budou týmy (čtyři přímo postupující po základní části a čtyři vítězové sérií předkola) opět seřazeny do tabulky dle SDŘ čl. 417. Dále je hrací systém stejný, tedy 1.-8., 2.-7., 3.-6. a 4.-5. týmem takto vzniklé tabulky v sérii na dvě vítězná utkání (lépe umístěný tým po základní části hraje první zápas doma, druhý venku, případný třetí opět doma). Semifinále i finále již mají také standardní podobu - vítězové čtvrtfinálových sérií seřazeni do tabulky dle SDŘ čl. 417, 1.-4., 2.-3. na dvě vítězná utkání, lepší tým začíná doma, druhý zápas venku, případný třetí opět doma. Finále hrají podle stejného principu vítězové semifinálových sérií.

Kádr HC Junior Mělník:
po minulé sezóně ukončila kariéru dlouholetá opora mělnického týmu a jeden z nejlepších brankářů KLM vůbec - Jan Vokurka. V nelehké úloze nahradit fantoma mělnického brankoviště tak bude připravena trojice maskovaných mužů - Kamil Fiala, který v minulých sezónách trpělivě čekal na svoji šanci v roli dvojky, Jakub Šrámek, který se do týmu vrací po několikaleté odmlce. Novou tváří bude Jiří Škubal mladší (1989), který má zkušenosti z několika týmu 2.ligy, předchozí sezónu hrál Krajskou ligu mužů v dresu Poděbrad. 
Svoji dlouhou kariéru ukončil také zkušený obránce Jakub Novák, který v dresu Mělníka odehrál uplynulých 8 sezón. Pokračovat nebudou ani Mikoláš Kulhánek a Jan Arazim, kteří se k týmu připojili před minulou sezónou. Kvůli studijním povinnostem v zahraničí nemůže trenér počítat prozatím ani s Davidem Chvátalem, který by snad ale v závěru základní části soutěže mohl nastoupit. V obraně tak dostanou větší prostor mladí hráči, z odchovanců silného ročníku 1999 se ke kádru připojil Jaroslav Kříž, který v minulé sezóně hostoval v Neratovicích. Na poslední chvíli se povedlo domluvit krátké angažmá (do konce října) Vojtěcha Žemličky (1995), který vypomůže mělnické obraně v několika zápasech před svým návratem do zámoří. Žemlička sbíral v Čechách zkušenosti v mládežnických Extraligách (Slavia, Pardubice), v dresu Znojma nastoupil i v juniorské EBYSL a v dresu Nymburka i ve 2.lize. Na začátku minulého ročníku KLM krátkodobě vypomáhal v Poděbradech.
V útoku letos neuvidíme Miroslava Šíchu, který odchází pracovat do vzdáleného zahraničí. Pokračovat s týmem nebude letos ani J.Heran mladší. Hostování v Mělníku naopak prodloužili i na následující sezónu Marek Macek (1996) a Tomáš Husák (1996). Z jednoročního hostování v Poděbradech se do Mělníka také vrací útočná síla v podobě Jana Verneka (1990). Podle informací z posledního tréninku před prvním utkáním se T.Husák rozhodl v mělnickém týmu nepokračovat.  
Současná podoba týmu tedy vypadá taktNovotný, Žemlička, Kubica, Cicvárek, Kříž, Vaněk, Kapoun - Vernek, T.Havel, Šubrt, Kratochvíl, Fedymycz, D.Havel, P.Litera, Husák, Macek, A.Janele, Lenc, Stinka ml., Škarohlíd, Šípek. 
Trenér: Škubal st., asistent trenéra: Stinka st., vedoucí mužstva: Priatka, kustod: Drašnar 

 
Aktuální články
Muži: SK Černošice - HC Junior Mělník 3:4

Z utkání, ve kterém rozdali rozhodčí celkem 72 trestných minut, si odváží Mělník tříbodové vítězství, J.Šípek zaznamenal hattrick.

 
Lukáš Cikánek přichází hájit mělnickou branku

Mělnický tým získává na citlivém postu posilu s bohatými zkušenostmi z Extraligy, 1.ligy i mládežnických reprezentačních výběrů

 
Muži: HC Junior Mělník - HC Rakovník 6:4

Vítězství strhli na svoji stranu Mělničtí až v závěru utkání

 
Pravidla pro ochranu před šířením virů na zimním stadionu Mělník
 
Muži: HK Králův Dvůr - HC Junior Mělník 5:6 po prodloužení
 
Přípravné utkání kategorie U11: HC Berounští Medvědi – HCJM
 
LETNÍ TRÉNINKOVÝ KEMP pro ročníky 2010–2015
 
PŘÍPRAVNÉ OBDOBÍ (LETNÍ PŘÍPRAVA) SŽ + MŽ + ročníky 2010 – 2015
 
Výzva k individuálnímu tréninku pro mladé hráče
 
Semifinále KLM
 
Zápasy
Muži A | Sobota 03.10.2020, 17:30
HC Junior Mělník - SK Sršni Kutná Hora
 
Mladší žáci | Sobota 03.10.2020, 09:00
Černošice - HC Junior Mělník
 
 
   RSS