Krajská liga přípravek (4. třída, ročník 2010)

14.09.2019 | Pavel Bradáč

1. kolo 14.9.2019 - Kralupy n. Vltavou

Úvodní kolo Krajské ligy odehrála naše přípravka (r. 2010) v Kralupech. Zde jsme novou formou jediného zápasu změřili síly s domácím týmem. Nová pro nás byla i zvolená varianta utkání (určil domácí tým) na polovinu hřiště, kdy je hrací plocha rozdělena na červené čáře mantinelem a na obou polovinách tak probíhá současně utkání týmů A+B v počtu 3+1. Musíme uznat, že tento formát je doopravdy velmi povedeným mezistupněm mezi minihokejem a „velkým hokejem“.

HK Kralupy n. Vltavou A – HC Junior Mělník A  -  výhra HK Kralupy

První soutěžní zápas sezóny týmu A příliš nevyšel. Bohužel jsme se nestačili vyrovnat Kralupským hráčům v nasazení a hlavně v proměňování šancí.

brankář: Semelka O.

hráči: Zima, Krejča, Roubíček - Semelka K., Ubry, Corna

trenér: Klučkovič J.

HK Kralupy n. Vltavou B – HC Junior Mělník B  -  výhra HCJM

Velmi dobře se s novým formátem hřiště popasovali hráči „Béčka“, kdy po seznamovací první třetině dokázali týmovým pojetím hry, přehrát domácí mužstvo a zaslouženě vyhráli.

brankář: Fidrant

hráči: Vraný, Vischi, Leščišin - Hovorková, Bradáč, Dáňa - Jerman