3. třída: Přátelské utkání ročníku 2011

28.09.2019 | Pavel Bradáč

Společně s týmem 4. třídy, který odehrál mistrovské utkání, přicestovali k přátelskému zápasu i hráči 3. třídy mužstva HC Berounští Medvědi.

HC Junior Mělník – HC Berounští Medvědi  -  výhra HCJM

Gólově bohaté utkání bylo k vidění na druhé ploše souběžně hraného zápasu s "mistrákem" 4. třídy.
Utkání nabídlo přetahování o výsledek v každé třetině. Rozhodující náskok získali naši hráči až v závěrečné části zápasu. Přesně taková přátelská utkání jsou pro naše mladé hráče tím nejlepším možným tréninkem. Dík patří i našim soupeřům, že ochotně přijeli i na utkání, které nemělo označení "mistrovské".

brankář: Fidrant
hráči: Vraný, Leščišin, Žižka - Hovorková, Bradáč, Dáňa - Lovčuk, Čížek, Urner
trenér: Bradáč

Muži: HC Junior Mělník - HC Rytíři Vlašim 5:6 v prodloužení

Mělnické Áčko nevyužilo řadu příležitostí, vlašimští Rytíři si tak odvážejí dva body za výhru v prodloužení

Muži: HC Junior Mělník - HK Lev Slaný 5:3

Mělník vedl průběžně už 5:0, ale hostům se povedlo utkání zdramatizovat. Premiéru v A-mužstvu si odbyl mladší z bratrů Kotkových -...

4. třída: Krajská liga přípravek 10. kolo

Dnešním dvojutkáním týmů A+B s HK Kralupy začaly odvetná kola v Krajské lize přípravek 4. tříd.

První přátelské utkání na celé hřiště pro ročníky 2010+2011

Muži: HK Králův Dvůr - HC Junior Mělník 1:3

Oznámení o změně v realizačním týmu A mužstva

Muži: HK Kralupy n.Vlt. - HC Junior Mělník 6:7 v prodloužení