3. třída: Přátelské utkání ročníku 2011

28.09.2019 | Pavel Bradáč

Společně s týmem 4. třídy, který odehrál mistrovské utkání, přicestovali k přátelskému zápasu i hráči 3. třídy mužstva HC Berounští Medvědi.

HC Junior Mělník – HC Berounští Medvědi  -  výhra HCJM

Gólově bohaté utkání bylo k vidění na druhé ploše souběžně hraného zápasu s "mistrákem" 4. třídy.
Utkání nabídlo přetahování o výsledek v každé třetině. Rozhodující náskok získali naši hráči až v závěrečné části zápasu. Přesně taková přátelská utkání jsou pro naše mladé hráče tím nejlepším možným tréninkem. Dík patří i našim soupeřům, že ochotně přijeli i na utkání, které nemělo označení "mistrovské".

brankář: Fidrant
hráči: Vraný, Leščišin, Žižka - Hovorková, Bradáč, Dáňa - Lovčuk, Čížek, Urner