Akce Týden hokeje v Mělníku

01.10.2019 | Viktor Šebík

Ve středu 25.9.2019 se na mělnickém zimním stadionu odehrála další náborová akce po záštitou Českého hokeje. Na mělnický zimní stadion se dostavil celkem 27 dětí, které si chtěl vyzkoušet lední hokej

Hokejový klub HC Junior Mělník uspořádal ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje na mělnickém zimním stadionu další náborovou akci v rámci projektu Českého hokeje "Týden hokeje". Cílem náborové akce bylo dát dětem možnost vyzkoušet si, jaké je to být hokejistou a, samozřejmě, přivést je k tomuto krásnému sportu. Děti si mohly pod vedením mělnických hokejových trenérů vyzkoušet cvičení na ledě i mimo něj, seznámit se s hokejovou výstrojí a s hokejovým prostředím mělnického klubu. Pro jejich rodiče pak byl připraven program, ve kterém se mohli seznámit s organizací klubu, s fungováním mládežnických mužstev a dostali mnoho informací, které by jim měly usnadnit cestu k lednímu hokeji. Na ledě v Mělníku se tak objevilo celkem 27 nových hokejových nadějí. Spokojenost dětí i rodičů jsou příslibem, že se do přípravky zapojí co nejvíce dětí, které se zúčastnily náborové akce. Kromě spousty zážitků si každý účastník odnesl několik dárků, které pro ně připravil Český hokej ve spolupráci s firmou Střída sport - reprezentační dres, hokejové kartičky, placku se znakem náborové akce, omalovánky a samolepky HC Junior Mělník. Zájemci, kteří se při náborové akci zaregistrovali prostřednictvím formuláře, který pro tuto akci Český hokej připravil a kteří se následně zaregistrují i do klubu, obdrží poukázku na nákup hokejové výstroje u firmy Střída sport v hodnotě 1.500,- Kč.
Akce se opravdu podařila a mělnické přípravky by tak mohly posílit o solidní počet malých hokejistů. :)

Muži: HC Junior Mělník - HC Rytíři Vlašim 5:6 v prodloužení

Mělnické Áčko nevyužilo řadu příležitostí, vlašimští Rytíři si tak odvážejí dva body za výhru v prodloužení

Muži: HC Junior Mělník - HK Lev Slaný 5:3

Mělník vedl průběžně už 5:0, ale hostům se povedlo utkání zdramatizovat. Premiéru v A-mužstvu si odbyl mladší z bratrů Kotkových -...

4. třída: Krajská liga přípravek 10. kolo

Dnešním dvojutkáním týmů A+B s HK Kralupy začaly odvetná kola v Krajské lize přípravek 4. tříd.

První přátelské utkání na celé hřiště pro ročníky 2010+2011

Muži: HK Králův Dvůr - HC Junior Mělník 1:3

Oznámení o změně v realizačním týmu A mužstva

Muži: HK Kralupy n.Vlt. - HC Junior Mělník 6:7 v prodloužení