Akce Týden hokeje v Mělníku

01.10.2019 | Viktor Šebík

Ve středu 25.9.2019 se na mělnickém zimním stadionu odehrála další náborová akce po záštitou Českého hokeje. Na mělnický zimní stadion se dostavil celkem 27 dětí, které si chtěl vyzkoušet lední hokej

Hokejový klub HC Junior Mělník uspořádal ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje na mělnickém zimním stadionu další náborovou akci v rámci projektu Českého hokeje "Týden hokeje". Cílem náborové akce bylo dát dětem možnost vyzkoušet si, jaké je to být hokejistou a, samozřejmě, přivést je k tomuto krásnému sportu. Děti si mohly pod vedením mělnických hokejových trenérů vyzkoušet cvičení na ledě i mimo něj, seznámit se s hokejovou výstrojí a s hokejovým prostředím mělnického klubu. Pro jejich rodiče pak byl připraven program, ve kterém se mohli seznámit s organizací klubu, s fungováním mládežnických mužstev a dostali mnoho informací, které by jim měly usnadnit cestu k lednímu hokeji. Na ledě v Mělníku se tak objevilo celkem 27 nových hokejových nadějí. Spokojenost dětí i rodičů jsou příslibem, že se do přípravky zapojí co nejvíce dětí, které se zúčastnily náborové akce. Kromě spousty zážitků si každý účastník odnesl několik dárků, které pro ně připravil Český hokej ve spolupráci s firmou Střída sport - reprezentační dres, hokejové kartičky, placku se znakem náborové akce, omalovánky a samolepky HC Junior Mělník. Zájemci, kteří se při náborové akci zaregistrovali prostřednictvím formuláře, který pro tuto akci Český hokej připravil a kteří se následně zaregistrují i do klubu, obdrží poukázku na nákup hokejové výstroje u firmy Střída sport v hodnotě 1.500,- Kč.
Akce se opravdu podařila a mělnické přípravky by tak mohly posílit o solidní počet malých hokejistů. :)

Obrazem - loučení s legendou mělnického brankoviště J.Vokurkou

Při posledním utkání základní části KLM ročníku 2019/2020 proti Kralupům n.V. byl oficiálně vyřazen dres číslo 3 ze sestavy A...

KLM: HC Junior Mělník - HK Kralupy nad Vltavou 4:3

V pohledném okresním derby tahaly Kralupy za kratší konec

KLM: HC Příbram "B" - HC Junior Mělník 4:8

V předposledním zápase základní části se s velkým sebezapřením vrátil do sestavy T.Havel, svůj návrat ozdobil brankou a nahrávkou.

KLM: HC Poděbrady - HC Junior Mělník 7:6

Ročníky 2010+2011: Povedené utkání v Jablonci

ročník 2011: Druhé místo na turnaji v Lounech

Muži: HC Junior Mělník - SK Sršni Kutná Hora 3:1