3. třída: Přátelský turnaj v Neratovicích

09.10.2019 | Pavel Bradáč

Čtyři kvalitní zápasy odehráli hráči ročníku 2011 na turnaji v Neratovicích.

Nedělní odpoledne bylo v Neratovicích ve znamení turnaje 3. tříd. Na toto klání dorazily kromě domácích Buldoků ještě týmy HC Slavia Praha "Bílá" + "Červená", Tygři Černošice a HC Junior Mělník. Nutno podoknout, že čtyři po sobě jdoucí utkání prověřily hlavně fyzickou stránku našich hráčů.

HC Junior Mělník – HC Slavia Praha "Bílá" 3:13
Výsledkově trochu kruté utkání, ve kterém nám soupeř udělil lekci z produktivity. Slávisté byli od začátku všude o krok napřed a hlavně dokázali proměnit narozdíl od nás, téměř všechny nabídnuté šance.

HC Junior Mělník – HC Slavia Praha "Červená" 13:6
Dobrý vstup do utkání byl základem k výhře ve druhém zápase. Zvýšená aktivita a pohyb přinesl úspěch a naši "třeťáci" zaslouženě vyhráli. Možná právě toto utkání stálo nejvíce sil, které později chyběly v dalším pokračování turnaje.

HC Junior Mělník – HC Tygři Černošice 7:11
Vyrovnané utkání, ve kterém jsme byli v první polovině o kousek lepším týmem a vedli 7:4, se ve druhé části otočilo ve prospěch soupeře a ten dovedl zápas k vítěznému konci. V posledních 10 minutách byla znát na našich hráčích únava z předchozích bojů a bohužel jsme díky tomu nedokázali zvrátit skóre na svoji stranu.

HC Junior Mělník – HC Buldoci Neratovice 4:11
Domácí tým na nás doslova vletěl a rychle jsme prohrávali 0:3. Na toto jsme však dokázali skvěle zareagovat a otočili skóre na průběžných 4:3. Pak však opět "zaúřadovala" fyzická kondice. Buldoci postupně ovládli vývoj zápasu a došli si pro konečné vítězství.

Konečné pořadí turnaje:
1. HC Slavia Praha "Bílá"
2. HC Buldoci Neratovice
3. HC Slavia Praha "Červená"
4. HC Tygři Černošice
5. HC Junior Mělník

Čtyři zápasy během tří hodin tak důkladně prověřily fyzickou připravenost našeho týmu.
I když se výsledkově turnaj pro naše barvy úplně nevyvedl, tak jednoznačně splnil svůj účel a měli jsme možnost odehrát velmi kvalitní utkání.
Odměnou pro naše hráče byly pěkné designové medaile od pořadatele turnaje.

brankář: Fidrant
hráči: Hovorková, Dáňa, Bradáč - Vraný, Leščišin, Žižka - Jerman, Lovčuk, Šplíchal
trenéři: Klučkovič M., Bradáč

Muži: HC Junior Mělník - HC Rytíři Vlašim 5:6 v prodloužení

Mělnické Áčko nevyužilo řadu příležitostí, vlašimští Rytíři si tak odvážejí dva body za výhru v prodloužení

Muži: HC Junior Mělník - HK Lev Slaný 5:3

Mělník vedl průběžně už 5:0, ale hostům se povedlo utkání zdramatizovat. Premiéru v A-mužstvu si odbyl mladší z bratrů Kotkových -...

4. třída: Krajská liga přípravek 10. kolo

Dnešním dvojutkáním týmů A+B s HK Kralupy začaly odvetná kola v Krajské lize přípravek 4. tříd.

První přátelské utkání na celé hřiště pro ročníky 2010+2011

Muži: HK Králův Dvůr - HC Junior Mělník 1:3

Oznámení o změně v realizačním týmu A mužstva

Muži: HK Kralupy n.Vlt. - HC Junior Mělník 6:7 v prodloužení