4. třída: Krajská liga přípravek 4. kolo

15.10.2019 | Pavel Bradáč

Velmi náročné utkání odehráli čtvrťáci ve Slaném.

Ve čtvrtém kole Krajské ligy přípravek poznali mělničtí hráči další možný formát utkání. Tentokrát bojovali na 3/4 hřiště s počtem hráčů v poli 4+1. Zajímavá nová zkušenost a krok k "velkému" hokeji.

HC Junior Mělník – HK Lev Slaný - prohra HCJM
Chvilku trvalo, než se hráči Junioru přizpůsobili novému formátu hřiště. Z toho v první třetině pramenily drobné chyby, které domácí tým dokázal potrestat a šel do vedení, které už do konce zápasu nepustil. Velká škoda, že se nepodařilo proměnit všechny nabídnuté samostatné nájezdy, tím bychom utkání dokázali více zdramatizovat.

Sestava:
brankář: Semelka O.
hráči: Krejča, Zima, Roubíček, Jerman - Corna, Pátra, Douděra, Ubry
trenéři: Klučkovič M., Klučkovič J.

Semifinále KLM

Informace o rozhodnutí Výkonného výboru klubu HC Junior Mělník k semifinálové sérii Krajské ligy mužů

UKONČENÍ PROVOZU ZIMNÍHO STADIONU MĚLNÍK

Informace o opatření provozovatele zimního stadionu

KLM, třetí čtvrtfinále: HC Poděbrady - HC Junior Mělník 5:8

V Poděbradech se děly věci a Mělník postupuje do semifinále KLM. V něm vyzve v okresním derby Kralupy.

KLM: HC Junior Mělník - HC Poděbrady 7:3

Čtvrtfinále KLM: Poděbrady - Mělník 5:4