4. třída: Krajská liga přípravek 4. kolo

15.10.2019 | Pavel Bradáč

Velmi náročné utkání odehráli čtvrťáci ve Slaném.

Ve čtvrtém kole Krajské ligy přípravek poznali mělničtí hráči další možný formát utkání. Tentokrát bojovali na 3/4 hřiště s počtem hráčů v poli 4+1. Zajímavá nová zkušenost a krok k "velkému" hokeji.

HC Junior Mělník – HK Lev Slaný - prohra HCJM
Chvilku trvalo, než se hráči Junioru přizpůsobili novému formátu hřiště. Z toho v první třetině pramenily drobné chyby, které domácí tým dokázal potrestat a šel do vedení, které už do konce zápasu nepustil. Velká škoda, že se nepodařilo proměnit všechny nabídnuté samostatné nájezdy, tím bychom utkání dokázali více zdramatizovat.

Sestava:
brankář: Semelka O.
hráči: Krejča, Zima, Roubíček, Jerman - Corna, Pátra, Douděra, Ubry
trenéři: Klučkovič M., Klučkovič J.

Muži: BK Mladá Boleslav "B" - HC Junior Mělník 6:3

Třemi brankami v rozmezí 4 minut sice otočili Mělničtí v polovině utkání vývoj zápasu v Boleslavi z 2:0 na 2:3, domácí tým ale...

4. třída: Krajská liga přípravek 7. kolo

K sobotnímu sedmému kolu dorazil na náš led tým HC Rakovník. V akci tak byly oba týmy A+B.

Muži: HC Junior Mělník - HC Lev Benešov 5:3

Až zvýšená produktivita ve třetí třetině zajistila Mělníku další body do tabulky Krajské ligy mužů

Muži: HC Junior Mělník - HC Příbram "B" 5:4

Úspěšný turnaj ročníku 2013