Úspěšný turnaj ročníku 2013

02.11.2019 | Pavel Bradáč

Zdařilé vystoupení našich nejmenších hokejistů v Neratovicích.

Turnajovou premiéru mají za sebou nejmenší hokejisté Junioru. Po několika přátelských zápasech se ročník 2013 dočkal i prvního "opravdového" turnaje a premiéra to byla více než vydařená. Utkání se hrála na 2x15 minut a atraktivitu zvyšovaly i samostatné nájezdy, které byly ohodnoceny bonusovým bodem.

HC Junior Mělník – HC Teplice Huskies 5:7 (výhra na SN)
Pozdějšího vítěze turnaje jsme vyzvali hned v úvodním utkání. Vyrovnaný zápas zlomili tepličtí hráči na svoji stranu až v samotném závěru. Nájezdy však zvládli lépe hráči Junioru.

HC Junior Mělník – HC Příbram 3:3 (výhra na SN)
Opět vyrovnaný zápas, ve kterém naši borci bojovali ze všech sil a odměnou jim byl nerozhodný výsledek.

HC Junior Mělník – HC Buldoci Neratovice 3:0 (výhra na SN)
V závěrečném utkání už chyběly trochu síly, ale i přesto jsme dokázali domácí tým udolat a slavili konečné 2. místo.

Pěkné konečné umístění, ale hlavně předvedená hra a radost dětí, těšila trenéry našeho hokejového potěru.

Konečné pořadí turnaje:
1. HC Teplice Huskies
2. HC Junior Mělník
3. HC Příbram
4. HC Buldoci Neratovice

brankář: Roubíček
hráči: Šulc, Fidrant, Martinec, Poustková, John, Kamenický, Brabec, Darmo, Marek
trenéři: Klučkovič M., Šulc

Semifinále KLM

Informace o rozhodnutí Výkonného výboru klubu HC Junior Mělník k semifinálové sérii Krajské ligy mužů

UKONČENÍ PROVOZU ZIMNÍHO STADIONU MĚLNÍK

Informace o opatření provozovatele zimního stadionu

KLM, třetí čtvrtfinále: HC Poděbrady - HC Junior Mělník 5:8

V Poděbradech se děly věci a Mělník postupuje do semifinále KLM. V něm vyzve v okresním derby Kralupy.

KLM: HC Junior Mělník - HC Poděbrady 7:3

Čtvrtfinále KLM: Poděbrady - Mělník 5:4