Úspěšný turnaj ročníku 2013

02.11.2019 | Pavel Bradáč

Zdařilé vystoupení našich nejmenších hokejistů v Neratovicích.

Turnajovou premiéru mají za sebou nejmenší hokejisté Junioru. Po několika přátelských zápasech se ročník 2013 dočkal i prvního "opravdového" turnaje a premiéra to byla více než vydařená. Utkání se hrála na 2x15 minut a atraktivitu zvyšovaly i samostatné nájezdy, které byly ohodnoceny bonusovým bodem.

HC Junior Mělník – HC Teplice Huskies 5:7 (výhra na SN)
Pozdějšího vítěze turnaje jsme vyzvali hned v úvodním utkání. Vyrovnaný zápas zlomili tepličtí hráči na svoji stranu až v samotném závěru. Nájezdy však zvládli lépe hráči Junioru.

HC Junior Mělník – HC Příbram 3:3 (výhra na SN)
Opět vyrovnaný zápas, ve kterém naši borci bojovali ze všech sil a odměnou jim byl nerozhodný výsledek.

HC Junior Mělník – HC Buldoci Neratovice 3:0 (výhra na SN)
V závěrečném utkání už chyběly trochu síly, ale i přesto jsme dokázali domácí tým udolat a slavili konečné 2. místo.

Pěkné konečné umístění, ale hlavně předvedená hra a radost dětí, těšila trenéry našeho hokejového potěru.

Konečné pořadí turnaje:
1. HC Teplice Huskies
2. HC Junior Mělník
3. HC Příbram
4. HC Buldoci Neratovice

brankář: Roubíček
hráči: Šulc, Fidrant, Martinec, Poustková, John, Kamenický, Brabec, Darmo, Marek
trenéři: Klučkovič M., Šulc

LETNÍ TRÉNINKOVÝ KEMP pro ročníky 2010–2015

Tým HC Junior Mělník pořádá ve dnech 27.7.–31.7.2020 letní hokejový kemp, určený pro klubové hráče ročníků 2010–2015.

PŘÍPRAVNÉ OBDOBÍ (LETNÍ PŘÍPRAVA) SŽ + MŽ + ročníky 2010 – 2015

Pro mládežnické týmy HC Junior Mělník začíná od pondělí 11.5.2020 letní příprava.

Výzva k individuálnímu tréninku pro mladé hráče

Pojďme trochu potrénovat, ať jsme připravení na další sezónu.

Semifinále KLM

UKONČENÍ PROVOZU ZIMNÍHO STADIONU MĚLNÍK