Úspěšný turnaj ročníku 2013

02.11.2019 | Pavel Bradáč

Zdařilé vystoupení našich nejmenších hokejistů v Neratovicích.

Turnajovou premiéru mají za sebou nejmenší hokejisté Junioru. Po několika přátelských zápasech se ročník 2013 dočkal i prvního "opravdového" turnaje a premiéra to byla více než vydařená. Utkání se hrála na 2x15 minut a atraktivitu zvyšovaly i samostatné nájezdy, které byly ohodnoceny bonusovým bodem.

HC Junior Mělník – HC Teplice Huskies 5:7 (výhra na SN)
Pozdějšího vítěze turnaje jsme vyzvali hned v úvodním utkání. Vyrovnaný zápas zlomili tepličtí hráči na svoji stranu až v samotném závěru. Nájezdy však zvládli lépe hráči Junioru.

HC Junior Mělník – HC Příbram 3:3 (výhra na SN)
Opět vyrovnaný zápas, ve kterém naši borci bojovali ze všech sil a odměnou jim byl nerozhodný výsledek.

HC Junior Mělník – HC Buldoci Neratovice 3:0 (výhra na SN)
V závěrečném utkání už chyběly trochu síly, ale i přesto jsme dokázali domácí tým udolat a slavili konečné 2. místo.

Pěkné konečné umístění, ale hlavně předvedená hra a radost dětí, těšila trenéry našeho hokejového potěru.

Konečné pořadí turnaje:
1. HC Teplice Huskies
2. HC Junior Mělník
3. HC Příbram
4. HC Buldoci Neratovice

brankář: Roubíček
hráči: Šulc, Fidrant, Martinec, Poustková, John, Kamenický, Brabec, Darmo, Marek
trenéři: Klučkovič M., Šulc

Muži: BK Mladá Boleslav "B" - HC Junior Mělník 6:3

Třemi brankami v rozmezí 4 minut sice otočili Mělničtí v polovině utkání vývoj zápasu v Boleslavi z 2:0 na 2:3, domácí tým ale...

4. třída: Krajská liga přípravek 7. kolo

K sobotnímu sedmému kolu dorazil na náš led tým HC Rakovník. V akci tak byly oba týmy A+B.

Muži: HC Junior Mělník - HC Lev Benešov 5:3

Až zvýšená produktivita ve třetí třetině zajistila Mělníku další body do tabulky Krajské ligy mužů

Muži: HC Junior Mělník - HC Příbram "B" 5:4

4. třída: Krajská liga přípravek 6. kolo