4. třída: Krajská liga přípravek 9. kolo

23.11.2019 | Pavel Bradáč

Deváté kolo Krajské ligy přivedlo na náš led Rytíře Kladno. Opět se představily týmy A+B. Poprvé v sezóně nastoupili hráči v promíchané sestavě ročníků 2010+2011.

HC Junior Mělník A – Rytíři Kladno A - prohra HCJM

Bojovný a kvalitní výkon předvedl náš tým proti velmi silnému soupeři, když držel více jak polovinu zápasu vyrovnanou partii. V posledním dějství jsme v útočné snaze měli i trochu smůly a jak to tak bývá, soupeř zase štěstí.

brankář: Semelka O.
hráči: Krejča, Zima, Semelka K., Roubíček, Hovorková, Bradáč, Vraný, Dáňa, Leščišin
trenéři: Bradáč, Hovorka

HC Junior Mělník B – Rytíři Kladno B - prohra HCJM
První třetina, která se z naší strany příliš nevyvedla, poslala soupeře do pohodlného náskoku. V dalším průběhu se však hra vyrovnala, ale bohužel ztráta byla již příliš velká. I tak za zbytek utkání zaslouží tým pochvalu.

brankář: Fidrant
hráči: Ubry, Jerman, Douděra, Corna, Šplíchal, Pátra, Urner
trenéři: Klučkovič J., Klučkovič M.

Semifinále KLM

Informace o rozhodnutí Výkonného výboru klubu HC Junior Mělník k semifinálové sérii Krajské ligy mužů

UKONČENÍ PROVOZU ZIMNÍHO STADIONU MĚLNÍK

Informace o opatření provozovatele zimního stadionu

KLM, třetí čtvrtfinále: HC Poděbrady - HC Junior Mělník 5:8

V Poděbradech se děly věci a Mělník postupuje do semifinále KLM. V něm vyzve v okresním derby Kralupy.

KLM: HC Junior Mělník - HC Poděbrady 7:3

Čtvrtfinále KLM: Poděbrady - Mělník 5:4