První přátelské utkání na celé hřiště pro ročníky 2010+2011

01.12.2019 | Pavel Bradáč

Ke svému prvnímu zápasu na "velké hřiště" nastoupili hráči ročníku 2010+2011 v sousedních Neratovicích. Utkání nabídlo velmi dramatickou podívanou a diváci se rozhodně nenudili.

HC Junior Mělník – HC Buldoci Neratovice 7:7 (10:3 sn)

Krásné utkání nabídlo snad všechny situace patřící k této hře. Od pěkných gólů přes skvělé brankářské zákroky, přesilovky, power-play, prodloužení i samostatné nájezdy. Vše se navíc hrálo na dospělých 3x20 minut čistého času. Nutno podotknout, že se obě mužstva vyrovnala s velkým hokejem více než povedeně.
Po první třetině byl domácí tým ve vedení 2:1. Druhá třetina naopak skončila za stavu 5:3 pro naše barvy. To pravé vyvrcholení si oba týmy schovaly na závěr třetí třetiny, kdy Buldoci vstřelili 37 vteřin před koncem branku na 6:5. Tým Junioru se rozhodl pro power-play a ta nakonec vyšla, když jsme 6 vteřin před závěrečnou sirénou vyrovnali na 6:6. Následovalo desetiminutové prodloužení bez náhlé smrti a i po této části svítilo na ukazateli nerozhodné skóre 7:7. Vše dovršily samostatné nájezdy, kde si každý hráč tuto činnost vyzkoušel.
První utkání na celé hřiště dopadlo na výbornou a oba týmy si tuto první zkušenost musely náležitě užít.

Branky a nahrávky HCJM: Hovorková (Bradáč), Hovorková (Dáňa), Zimová, Hovorková (Dáňa), Bradáč (Hovorková), Hovorková (Krejča), Hovorková (Bradáč).

Brankáři: Semelka O. (od 31. min Fidrant)
Hráči: Roubíček, Semelka K., Krejča, Zima, Slavík – Jerman, Ubry, Zimová, Vraná, Lovčuk – Vraný, Bradáč, Hovorková, Dáňa, Leščišin – Šplíchal
Trenéři: Bradáč, Hovorka, Klučkovič M.

Muži: SK Černošice - HC Junior Mělník 3:4

Z utkání, ve kterém rozdali rozhodčí celkem 72 trestných minut, si odváží Mělník tříbodové vítězství, J.Šípek zaznamenal hattrick.

Lukáš Cikánek přichází hájit mělnickou branku

Mělnický tým získává na citlivém postu posilu s bohatými zkušenostmi z Extraligy, 1.ligy i mládežnických reprezentačních výběrů

Muži: HC Junior Mělník - HC Rakovník 6:4

Vítězství strhli na svoji stranu Mělničtí až v závěru utkání