Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

První přátelské utkání na celé hřiště pro ročníky 2010+2011

01.12.2019 | Pavel Bradáč

Ke svému prvnímu zápasu na "velké hřiště" nastoupili hráči ročníku 2010+2011 v sousedních Neratovicích. Utkání nabídlo velmi dramatickou podívanou a diváci se rozhodně nenudili.

HC Junior Mělník – HC Buldoci Neratovice 7:7 (10:3 sn)

Krásné utkání nabídlo snad všechny situace patřící k této hře. Od pěkných gólů přes skvělé brankářské zákroky, přesilovky, power-play, prodloužení i samostatné nájezdy. Vše se navíc hrálo na dospělých 3x20 minut čistého času. Nutno podotknout, že se obě mužstva vyrovnala s velkým hokejem více než povedeně.
Po první třetině byl domácí tým ve vedení 2:1. Druhá třetina naopak skončila za stavu 5:3 pro naše barvy. To pravé vyvrcholení si oba týmy schovaly na závěr třetí třetiny, kdy Buldoci vstřelili 37 vteřin před koncem branku na 6:5. Tým Junioru se rozhodl pro power-play a ta nakonec vyšla, když jsme 6 vteřin před závěrečnou sirénou vyrovnali na 6:6. Následovalo desetiminutové prodloužení bez náhlé smrti a i po této části svítilo na ukazateli nerozhodné skóre 7:7. Vše dovršily samostatné nájezdy, kde si každý hráč tuto činnost vyzkoušel.
První utkání na celé hřiště dopadlo na výbornou a oba týmy si tuto první zkušenost musely náležitě užít.

Branky a nahrávky HCJM: Hovorková (Bradáč), Hovorková (Dáňa), Zimová, Hovorková (Dáňa), Bradáč (Hovorková), Hovorková (Krejča), Hovorková (Bradáč).

Sestava
Brankáři: Semelka O. (od 31. min Fidrant)
Hráči: Roubíček, Semelka K., Krejča, Zima, Slavík – Jerman, Ubry, Zimová, Vraná, Lovčuk – Vraný, Bradáč, Hovorková, Dáňa, Leščišin – Šplíchal
Trenéři: Bradáč, Hovorka, Klučkovič M.

 
Aktuální články
Obrazem - loučení s legendou mělnického brankoviště J.Vokurkou

Při posledním utkání základní části KLM ročníku 2019/2020 proti Kralupům n.V. byl oficiálně vyřazen dres číslo 3 ze sestavy A...

 
KLM: HC Junior Mělník - HK Kralupy nad Vltavou 4:3

V pohledném okresním derby tahaly Kralupy za kratší konec

 
KLM: HC Příbram "B" - HC Junior Mělník 4:8

V předposledním zápase základní části se s velkým sebezapřením vrátil do sestavy T.Havel, svůj návrat ozdobil brankou a nahrávkou. 

 
KLM: HC Poděbrady - HC Junior Mělník 7:6
 
Ročníky 2010+2011: Povedené utkání v Jablonci
 
ročník 2011: Druhé místo na turnaji v Lounech
 
Muži: HC Junior Mělník - SK Sršni Kutná Hora 3:1
 
Další náborová akce Týden hokeje proběhla na ZS Mělník ve středu 22.1.2020
 
Muži: HC Junior Mělník - Slavoj Velké Popovice 6.2
 
4. třída: Krajská liga přípravek 13. kolo
 
Zápasy
Junioři | Neděle 01.03.2020, 10:30
HC Junior Mělník - Bílí Tygři Liberec "B"
 
4.třída | Sobota 07.03.2020, 11:45
HC Junior Mělník - Černošice
 
 
   RSS