Ročníky 2010+2011: druhé přípravné utkání na celé hřiště

25.12.2019 | Pavel Bradáč

Poslední adventní nědeli jsme si zpříjemnili přátelským utkáním s HK Kralupy.

HC Junior Mělník – HK Kralupy nad Vltavou 6:3 (1:0, 2:0, 3:3)

Oboustranně povedený zápas s ohledem na minimální zkušenosti týmů s hokejem na velkém hřišti, byl k vidění na mělnickém zimáku.
Ve vyrovnaném průběhu utkání dokázal náš tým dobře bruslit a hlavně proměnit nabídnuté šance. Díky tomu byl během třetí třetiny ve vedení 4:0. Soupeř však nic nevzdal a dokázal rychle snížit na 4:3. Na závěrečný nápor hostů se nám podařilo odpovědět dvěma góly, které určily konečný výsledek pohledného utkání.
Samozřejmě, že součástí těchto zápasů jsou i samostatné nájezdy, kde si každý hráč tuto činnost může vyzkoušet.

Díky takovým utkáním získávají hráči nenahraditelné zkušenosti, kdy si potřebují osvojit zejména střídání během hry a situace s postavením mimo hru.

Závěrem bych velmi rád poděkoval hráčům mladších žáků Dominikovi Hovorkovi a Jakubovi Dáňovi za to, jak se skvěle zhostili role rozhodčích.

Branky a nahrávky HCJM: Jerman (Semelka K.), Semelka K. (Jerman), Dáňa (Bradáč), Slavík, Slavík, Bradáč (Hovorková).

brankáři: Semelka O., Fidrant
hráči: Krejča, Slavík, Vraný, Leščišin – Douděra, Semelka K., Jerman, Hovorková, Dáňa, Bradáč, Žižka, Šplíchal, Urner.
trenéři: Bradáč, Klučkovič M.

Muži A | Sobota 25.01.2020, 17:30
HC Junior Mělník - HC Slavoj Velké Popovice