Ročníky 2010+2011: dramatická odveta v Kralupech

19.01.2020 | Pavel Bradáč

Třetí přátelské utkání na celé hřiště nabídlo velmi vyrovnaný zápas.

HK Kralupy nad Vltavou – HC Junior Mělník 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)

Po prosincovém utkání (výhra HCJM 6:3), které se konalo na mělnickém stadionu, jsme vyrazili k odvetě do Kralup. K vidění byl rozhodně zajímavý souboj, ve kterém sice padl pouze jediný gól, ale to nic neubralo na nasazení a bojovnosti obou mužstev. Brankáři skvělými zákroky drželi své týmy a i štěstí hrálo nejednou významnou roli. Zápas měl slušné tempo a diváci neváhali ocenit hráče zaslouženým potleskem.
Po utkání už tradičně proběhly samostatné nájezdy, ve kterých byl úspěšnější domácí tým.

Je patrné, že se každým odehraným zápasem na celé hřiště kvalita hry mírně zvyšuje a hráči si zápasy patřičně užívají.

Branky a nahrávky HCJM: Vraný (bez asistence)

brankář: Semelka O.
hráči: Krejča, Roubíček, Vraný, Bradáč, Čmedla, Semelka, Douděra, Hovorková, Dáňa, Lovčuk, Pátra, Ubry, Corna
trenér: Bradáč

LETNÍ TRÉNINKOVÝ KEMP pro ročníky 2010–2015

Tým HC Junior Mělník pořádá ve dnech 27.7.–31.7.2020 letní hokejový kemp, určený pro klubové hráče ročníků 2010–2015.

PŘÍPRAVNÉ OBDOBÍ (LETNÍ PŘÍPRAVA) SŽ + MŽ + ročníky 2010 – 2015

Pro mládežnické týmy HC Junior Mělník začíná od pondělí 11.5.2020 letní příprava.

Výzva k individuálnímu tréninku pro mladé hráče

Pojďme trochu potrénovat, ať jsme připravení na další sezónu.

Semifinále KLM

UKONČENÍ PROVOZU ZIMNÍHO STADIONU MĚLNÍK