Ročníky 2010+2011: dramatická odveta v Kralupech

19.01.2020 | Pavel Bradáč

Třetí přátelské utkání na celé hřiště nabídlo velmi vyrovnaný zápas.

HK Kralupy nad Vltavou – HC Junior Mělník 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)

Po prosincovém utkání (výhra HCJM 6:3), které se konalo na mělnickém stadionu, jsme vyrazili k odvetě do Kralup. K vidění byl rozhodně zajímavý souboj, ve kterém sice padl pouze jediný gól, ale to nic neubralo na nasazení a bojovnosti obou mužstev. Brankáři skvělými zákroky drželi své týmy a i štěstí hrálo nejednou významnou roli. Zápas měl slušné tempo a diváci neváhali ocenit hráče zaslouženým potleskem.
Po utkání už tradičně proběhly samostatné nájezdy, ve kterých byl úspěšnější domácí tým.

Je patrné, že se každým odehraným zápasem na celé hřiště kvalita hry mírně zvyšuje a hráči si zápasy patřičně užívají.

Branky a nahrávky HCJM: Vraný (bez asistence)

brankář: Semelka O.
hráči: Krejča, Roubíček, Vraný, Bradáč, Čmedla, Semelka, Douděra, Hovorková, Dáňa, Lovčuk, Pátra, Ubry, Corna
trenér: Bradáč