Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Další náborová akce Týden hokeje proběhla na ZS Mělník ve středu 22.1.2020

26.01.2020 | Viktor Šebík

Již tradiční akce Týden hokeje měla opět úspěch, na Mělníku se hlásilo 41 nových hokejových nadějí

Hokejový klub HC Junior Mělník opět uspořádal ve spolupráci s Českým hokejem na mělnickém zimním stadionu další náborovou akci v rámci projektu "Týden hokeje". Tato náborová akce, kterou Český hokej pořádá již několikátým rokem systematicky v celé republice, přináší dětem i jejich rodičům možnost vyzkoušet si, jaké je to být hokejistou. Hlavním cílem je, pochopitelně, přivést k tomuto sportu co nejvíce dětí a znovu začít budovat širokou základnu, ze které v budoucnu mohou vzejít další generace úspěšných hokejistů. 
Děti si mohly pod vedením mělnických hokejových trenérů vyzkoušet cvičení na ledě i mimo něj, seznámit se s hokejovou výstrojí a s hokejovým prostředím mělnického klubu. Pro jejich rodiče byla připraven prezentace, při které se mohli seznámit s organizací klubu, s fungováním mládežnických družstev a dostali mnoho informací, které jim mohou usnadnit cestu k lednímu hokeji. Na ledě v Mělníku se objevilo celkem 41 nových hokejových nadějí a některé z nich se již druhý den hlásily na tréninku přípravky.Také rodiče vypadali spokojeně, okamžitou odezvu v podobě zvýšené poptávky po bruslích i výbavě pro začínající hokejisty hlásila prodejna hokejových potřeb v prostorách zimního stadionu.
Kromě spousty zážitků si každý účastník akce Týden hokeje odnesl několik dárků, které pro ně připravil Český hokej ve spolupráci s firmou Střída sport - reprezentační dres, hokejové kartičky, placku se znakem náborové akce, omalovánky a samolepky HC Junior Mělník. Zájemci, kteří se při náborové akci zaregistrovali prostřednictvím formuláře, který pro tuto akci Český hokej připravil a kteří se následně zaregistrují i do klubu, obdrží poukázku na nákup hokejové výstroje u firmy Střída sport v hodnotě 1.500,- Kč.
Akce se opět povedla a základna mělnického hokeje se tak , doufejme, rozšíří o slušný počet začínajících hokejistů. :)

 
Aktuální články
KLM: HC Poděbrady - HC Junior Mělník 7:6

Ve velmi dobrém utkání, které pro první třetině vypadalo na debakl Mělníka, sahali Mělničtí po úspěchu. 

 
Ročníky 2010+2011: Povedené utkání v Jablonci

Další kvalitní zápas na celé hřiště mají za sebou hráči Junioru v kategorii U10.

 
ročník 2011: Druhé místo na turnaji v Lounech

Skvělý výkon předvedli hráči Junioru a vybojovali stříbrný pohár.

 
Muži: HC Junior Mělník - SK Sršni Kutná Hora 3:1
 
Muži: HC Junior Mělník - Slavoj Velké Popovice 6.2
 
4. třída: Krajská liga přípravek 13. kolo
 
Ročníky 2010+2011: dramatická odveta v Kralupech
 
KLM: SK Černošice - HC Junior Mělník 6:4
 
Muži: HC Rakovník - HC Junior Mělník 7:3
 
Týden hokeje na zimním stadionu v Mělníku
 
Zápasy
Muži A | Sobota 22.02.2020, 17:30
HC Junior Mělník - HK Kralupy nad Vltavou
 
Junioři | Neděle 23.02.2020
HC Benátky nad Jizerou - HC Junior Mělník
 
 
   RSS