Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Další náborová akce Týden hokeje proběhla na ZS Mělník ve středu 22.1.2020

26.01.2020 | Viktor Šebík

Již tradiční akce Týden hokeje měla opět úspěch, na Mělníku se hlásilo 41 nových hokejových nadějí

Hokejový klub HC Junior Mělník opět uspořádal ve spolupráci s Českým hokejem na mělnickém zimním stadionu další náborovou akci v rámci projektu "Týden hokeje". Tato náborová akce, kterou Český hokej pořádá již několikátým rokem systematicky v celé republice, přináší dětem i jejich rodičům možnost vyzkoušet si, jaké je to být hokejistou. Hlavním cílem je, pochopitelně, přivést k tomuto sportu co nejvíce dětí a znovu začít budovat širokou základnu, ze které v budoucnu mohou vzejít další generace úspěšných hokejistů. 
Děti si mohly pod vedením mělnických hokejových trenérů vyzkoušet cvičení na ledě i mimo něj, seznámit se s hokejovou výstrojí a s hokejovým prostředím mělnického klubu. Pro jejich rodiče byla připraven prezentace, při které se mohli seznámit s organizací klubu, s fungováním mládežnických družstev a dostali mnoho informací, které jim mohou usnadnit cestu k lednímu hokeji. Na ledě v Mělníku se objevilo celkem 41 nových hokejových nadějí a některé z nich se již druhý den hlásily na tréninku přípravky.Také rodiče vypadali spokojeně, okamžitou odezvu v podobě zvýšené poptávky po bruslích i výbavě pro začínající hokejisty hlásila prodejna hokejových potřeb v prostorách zimního stadionu.
Kromě spousty zážitků si každý účastník akce Týden hokeje odnesl několik dárků, které pro ně připravil Český hokej ve spolupráci s firmou Střída sport - reprezentační dres, hokejové kartičky, placku se znakem náborové akce, omalovánky a samolepky HC Junior Mělník. Zájemci, kteří se při náborové akci zaregistrovali prostřednictvím formuláře, který pro tuto akci Český hokej připravil a kteří se následně zaregistrují i do klubu, obdrží poukázku na nákup hokejové výstroje u firmy Střída sport v hodnotě 1.500,- Kč.
Akce se opět povedla a základna mělnického hokeje se tak , doufejme, rozšíří o slušný počet začínajících hokejistů. :)

 
Aktuální články
LETNÍ TRÉNINKOVÝ KEMP pro ročníky 2010–2015

Tým HC Junior Mělník pořádá ve dnech 27.7.–31.7.2020 letní hokejový kemp, určený pro klubové hráče ročníků 2010–2015.

 
PŘÍPRAVNÉ OBDOBÍ (LETNÍ PŘÍPRAVA) SŽ + MŽ + ročníky 2010 – 2015

Pro mládežnické týmy HC Junior Mělník začíná od pondělí 11.5.2020 letní příprava.

 
Výzva k individuálnímu tréninku pro mladé hráče

Pojďme trochu potrénovat, ať jsme připravení na další sezónu.

 
Semifinále KLM
 
UKONČENÍ PROVOZU ZIMNÍHO STADIONU MĚLNÍK
 
KLM, třetí čtvrtfinále: HC Poděbrady - HC Junior Mělník 5:8
 
KLM: HC Junior Mělník - HC Poděbrady 7:3
 
Čtvrtfinále KLM: Poděbrady - Mělník 5:4
 
KLM: HC Rytíři Vlašim - HC Junior Mělník 3:5
 
KLM: HC Junior Mělník - HC Rytíři Vlašim 8:3
 
Zápasy
Muži A | Sobota 12.09.2020, 17:00
HK Králův Dvůr - HC Junior Mělník
 
Mladší žáci | Sobota 26.09.2020
HC Junior Mělník - TJ Slavoj Velké Popovice
 
 
   RSS