Lukáš Cikánek přichází hájit mělnickou branku

24.09.2020 | Viktor Šebík

Mělnický tým získává na citlivém postu posilu s bohatými zkušenostmi z Extraligy, 1.ligy i mládežnických reprezentačních výběrů

Domluveno, potvrzeno - Lukáš Cikánek bude pokračovat ve své kariéře v mělnickém A-týmu. Srdcař, který v kladenském dresu odchytal sedmnáct let, skončil v týmu poté, co na konci loňské sezóny Kladno opustilo Extraligu. Dvaatřicetiletý brankář, který mimo jiné hájil branku i za Jaromírem Jágrem, přichází posílit Mělník na postu, který v uplynulých sezónách patřil neodmyslitelně mělnické ikoně Janu Vokurkovi. Přejeme Lukášovi pevné zdraví, ať se mu v mělnickém týmu libí a daří a .... ať se maskovaný muž v černožlutém dresu opět stane postrachem soupeřů v Krajské lize mužů...
Statistiky Lukáše Cikánka naleznete ZDE