(povinný údaj, nebude zobrazen)
= (ochrana proti SPAMu)

P.Hubáček | Unhošť
16.10.2017, 08:25

První třetina byla vyrovnaná. Taková oťukávačka, snad jestli Mělničtí byli nerozbruslení, nebo zkoušeli co bude. Asi od 25. minuty zařadili stupeň o level výš a pézetka přestala stíhat. To už bylo to tempo a hra, se kterým loni vyhráli titul. Na kladenskou bránu se valil útok za útokem, a jen díky gólmanovi to nebyla na konci desítka. Někdy při něm stálo i štěstí, když během zápasu snad 5x zvonila tyč. Poslední třetina už byla jen údržbová, Mělničtí trochu ubrali, ale i přesto vstřelili otřesenému Kladnu další dvě branky. Bylo to čistě hrané utkání bez záludností, ale hlavně to byl parádní hokej hodný KLM, takový, jaký jsem letos ještě neviděl.

8.10.2017, 21:26

Jonny, výhra 0:6 ve sportu neexistuje - mysles snad výsledek 6:0? Vím, že Mělník hrál v Poděbradech, ale stejně zápis "výhra 0:6" je nesmysl. Samozřejmě tě nechci poučovat, vím, že jsi zkušený hokejová fanda.

7.10.2017, 20:08

Jak hrál Mělník v Poděbradech neví někdo?

28.9.2017, 22:52

Jak jsme hráli v Neratovicích neví někdo?

gimax | Unhošť
11.9.2017, 14:50

béčko Mělníka se odhlásilo z KSM :-/ Zase to celý předělávat, by se z toho člověk pos....

8.8.2017, 23:15

Týmy se nakonec rozdělily půl na půl. Tým červených - Tým žlutých 4:7 Tým červených: Šubrt,Vernek,Prejza,Nesládek,Novotný,Kubica, Valda,Lenc,Litera D.,Kříž,Fedymycz Tým žlutých: Havel T.,Litera,Pokorný,Kratochvíl,Krejsa, Šícha,Janele,Vaněk,Škarohlíd,Kaňkovský, Taliján Do utkání ještě z různých důvodu nenaskočil Příhoda,Novák,Chvátal,Kašák,Vokurka,Kotek, Heran,Cicvárek,Havel D.,Šrámek

29.7.2017, 13:09

Neví někdo jestli přišel někdo nový do áčka a jestli nědo odešel?

bob
8.6.2017, 16:48

nevi někdo o nakych posilach

Martin/webmaster fanklubu | HC Junior Mělník
1.6.2017, 11:17

Končí Klášterec a Technika Brno. Místo Brna budou hrát Letňany.

HC Junior | Mělník
25.5.2017, 20:02

Soupeři B týmu v KSM budou: Rakovník B, Popovice B, Benátky B, Spartak Příbram, Hvězda Kladno, Sedlčany, Zlonice, Hořovice, Kralupy, Žilina a Žebrák

21.5.2017, 14:48

Muži B je mužstvo pro KSM, které by mělo být postaveno převážně na hráčích juniorského věku.

21.5.2017, 07:37

Měla by to být juniorka. Bude se hrát KSM, protože juniorská soutěž byla zrušena.

20.5.2017, 11:56