8.11.2017, 08:10

Kdy hrajem v koline

josef hrdý | vranany
5.11.2017, 18:21

Hodnocení zápasu je dobré, nejlepší vyhlášení hráčů z obou mužstev je ,není ale psáno kdo je sponzor utkání a nebo proč nejsou,nebo málo programů k utkání , děkuji josef

1.11.2017, 20:47

Je to pro mě divný, ale v sobotu přijedu jako host, přestože jsem do roku 2012 bydlel v D Beřkovicích a od roku 1993-2012 chodil na zimák na hokej. zažil jsem opravdu hodně a nikdy na to nezapomenu. v sobotu budu mít čáslavskej dres, ale bude to pro mě trošku divnej pocit, i když už jsem 6 rok čáslavák, mělník pořád sleduju, a přeju vám postup do 2. ligy, kam mělníček určitě patří

28.10.2017, 17:54

Tak jak hraje Mělník v Příbrami neví někdo?

P.Hubáček | Unhošť
16.10.2017, 08:25

První třetina byla vyrovnaná. Taková oťukávačka, snad jestli Mělničtí byli nerozbruslení, nebo zkoušeli co bude. Asi od 25. minuty zařadili stupeň o level výš a pézetka přestala stíhat. To už bylo to tempo a hra, se kterým loni vyhráli titul. Na kladenskou bránu se valil útok za útokem, a jen díky gólmanovi to nebyla na konci desítka. Někdy při něm stálo i štěstí, když během zápasu snad 5x zvonila tyč. Poslední třetina už byla jen údržbová, Mělničtí trochu ubrali, ale i přesto vstřelili otřesenému Kladnu další dvě branky. Bylo to čistě hrané utkání bez záludností, ale hlavně to byl parádní hokej hodný KLM, takový, jaký jsem letos ještě neviděl.

8.10.2017, 21:26

Jonny, výhra 0:6 ve sportu neexistuje - mysles snad výsledek 6:0? Vím, že Mělník hrál v Poděbradech, ale stejně zápis "výhra 0:6" je nesmysl. Samozřejmě tě nechci poučovat, vím, že jsi zkušený hokejová fanda.

7.10.2017, 20:08

Jak hrál Mělník v Poděbradech neví někdo?

7.10.2017, 18:06

Tak jak hraje Mělník v Poděbradech?

Autobus do Popovic

Na sobotní zápas do Popovic jede autobus v 15:00 od stadionu

Přípravka 2010 vyhrála HKK Silver Cup

Série kralupských turnajů s názvem HKK Silver Cup pro r. 2010 měla na pořadu šesté pokračování, tentokrát s podtitulem Vánoční Silver...