1. kolo | Sobota 01.10.2011, 12:30 | Ice Aréna Letňany

HC Letci Letňany - HC Junior Mělník

0:0,3:3,1:1

26. Kvíz (Mráz, Škarohlíd), 29. Mráz (Škarohlíd), 32. Mráz (Škarohlíd), 54. Mráz (Škarohlíd, Valda)

Diváci: 87

HC Letci Letňany: Mokrý, Povýšil - Kropáček, Kučera, Pokorný, Štefan, Straka, Kott, Fabiánek, Wojnar, Prebsl, Vojtela, Mucha, Nedorost, Kralert, Damianidis, Matouš, Kotyra

HC Junior Mělník: Moravec (Koudelka) - Krejsa, Valda - Cicvárek, Kaňkovský - Obst, Cornová - Škarohlíd, Mráz, Kvíz - Kříž, Šesták, Stinka - Lenc, Student, Vaněk - Večeřa, Šebíková

Nejlepší výsledek, jaký kdy hráči HC Junior Mělník ročníku 1998/1999 proti letňanským letcům uhráli. A mohlo to být ještě i lepší - průběžné vedení 2:0 a 3:1 dokonce donutilo domácí stáhnout v obavě o výsledek hru na dvě pětky (!). Na nervy domácích muselo brnkat i to, že například do oslabení čtyř proti pěti naskakovaly za Mělník i Cornová a Šebíková a oslabení pomáhaly v pohodě ubránit.

Na konci druhé třetiny domácí s dávkou štěstí vyrovnali a ve 41. minutě šli do vedení 4:3, hosté, ale nadále urputně bojovali a 7 minut před koncem se dočkali - Škarohlíd vstřelil v přesilovce čtvrtou branku Mělníka. I přes urputnou snahu domácích, intenzivně podporovanou trojicí v pruhovaných dresech a tvrdá slova trenérů, se výsledek jíž nezměnil a starší žáci tak vezou z Letňan zasloužený bod.

V brance Mělníka doslova čaroval Moravec, v útoku pak řádili Mráz se Škarohlídem, oba se čtyřmi kanadskými body (Mráz 3+1, Škarohlíd 0+4). Stínem na jinak skvělém utkání byl nešetrný protisměrný zákrok domácího obránce na mělnického Mráze, který poté opustil ledovou plochu na nosítkách a následně byl snaitkou odvezen na Bulovku k vyšetření. Naštěstí se jedná "pouze" o pohmožděný krk a Mráz se tak bude moci v nejbližší době připojit k týmu.

Ohlasy

L.Stinka: "musím pochválit všechny hráče za to, jak bojovali. Udělali všechno pro to, abychom nedostávali góly. Hráči si sáhli "na dno" a i když byly Letňany o trochu hokejovější, my jsme uspěli bojovností. Doufám, že Zděnda Mráz bude co nejdříve v pořádku"

Muži A | Sobota 07.11.2020, 17:30
HC Junior Mělník - HK Čáslav