Muži: HC Dvůr Králové n. Labem - HC Junior Mělník 3:2

19.03.2017 | Viktor Šebík

Ve druhém utkání kvalifikační skupiny o II.ligu mělničtí hokejisté na body nedosáhli

2. kolo | Sobota 18.03.2017, 17:00

HC Dvůr Králové nad Labem - HC Junior Mělník

Branky a nahrávky: 16. Luštinec (Ježek), 19. Luštinec (Vacek), 53. Polák (Zmítko, Fořt) - 13. Litera (Šubrt), 33. Kašák

Vyloučení: 7-8, navíc Polák (Dvůr Králové) 10 min NARZ, Využití: 1-0, V oslabení: 1-0

Diváci: 680

Rozhodčí: Barek - Hrubčík, Huryta

HC Dvůr Králové nad Labem: Čáp (Kozák) - Vítebský, Krejcar, Vacek,Hamerský, Mišinec, Daňo, Zmítko, Karlík, Rychtera, Filip, Polák, Rutrle, Háze, Sedláček, Lelka, Luštinec, Szakal, Fořt, Ježek

HC Junior Mělník: Vokurka (Fiala) - Prejza, Cicvárek, Chvátal, Kotek, Kubica, Nesládek, Pokorný, T.Havel, D.Havel, Příhoda, Šubrt, Litera, Šícha, Vernek, Kašák, Kratochvíl, Novotný, Heran

Hosté šli sice zásluhou P.Litery ve 13. minutě hry do vedení, domácí ale ještě do konce první třetiny otočili vývoj skóre. Oba góly dal Luštinec, ten druhý padl navíc při přesilovce Mělníka. Krátce po polovině hry P.Kašák vyrovnal, ale sedm minut před koncem nasměroval svoji brankou Polák domácí tým k vítězství 3:2. Dvacet vteřin před koncem zápasu trefil D.Šubrt podruhé v zápase jenom tyč domácí branky, takže skóre se již nezměnilo.

Další utkání kvalifikační skupiny hraje Mělník v sobotu 25.3.2017, v tradičním čase 17:30 přivítá na svém ledě HC Slovan Louny.