Muži: HC Žabonosy - HC Junior Mělník

12.11.2017 | Viktor Šebík

Mělničtí hokejisté si v Kolíně poměrně v klidu dokráčeli pro další tři body do tabulky KLM

10. kolo | Neděle 12.11.2017, 16:00

HC Žabonosy - HC Junior Mělník

Branky a nahrávky: 6. Beňovský (Pomichálek), 48. Kubát (Skokan), 53. Svoboda (Spitzer, Honz) - 2. T.Havel (Novotný, Litera), 29. Příhoda (Litera), 29. Vernek (Novotný), 40. Vernek (Litera, Novotný), 43. Novotný (Vernek), 57. T.Havel

Vyloučení: 8-5, Využití: 0-2, V oslabení: 0-2

Diváci: 136

Rozhodčí: Plášil - Špringl, Procházka

HC Žabonosy: Hermann (Březina) - Paroubek, Pomichálek, Novák, Hurt, Bašus, Kedršt, Krumpholc, Kubát, Mejzr, Nekvasil, Netušil, Spitzer, Svoboda, Beňovský, Hutla, Honz, Skokan, Hyšpler

HC Junior Mělník: Vokurka (Sork) - Prejza, Drábek, Chvátal, Kubica, Nesládek, Cafourek, Krejsa, T.Havel, D.Havel, Příhoda, Šubrt, Litera, Šícha, Vernek, Kratochvíl, Novotný,

Dnešní oslavenec Novotný (12.11.1994) si připsal při výhře 4 body za gól a tři asistence, navíc trefil tyč. Třemi asistencemi se prezentoval také P.Litera a T.Havel s J.Vernekem dali po dvou brankách.

V.Drábek: "Hned v první minutě jsme dostali výhodu přesilové hry, kterou se nám podařilo využít. Po rychlém gólu jsme ale trochu polevili, možná jsme si začali myslet, že se soupeř porazí sám...po zásluze tedy přišlo vyrovnání. Utkání rozhodly naše dva rychlé góly v ve 29.minutě - oba dva jsme dali, trochu kuriózně, při jednom oslabení. Po druhé třetině jsme vedli už o tři branky, což byl dostatečný náskok na to, aby se utkání dohrálo poměrně v klidu. Krásnou sólovou tečku přidal v závěru T.Havel."

Statistiky týmu jsou ZDE

Odkaz na fotografie ze zápasu je ZDE

Muži: Zápas s PZ Kladno

Sobotní domácí zápas proti PZ Kladno byl z technických důvodů odložen