Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Muži: HC Junior Mělník - PZ Kladno 4:5

25.01.2018 | Kateřina Šebíková

Nepovedený zápas. Rychle zapomenout a hurá na Benešov!

17. kolo | Čtvrtek 25.01.2018, 19:00
 

HC Junior Mělník - PZ Kladno

4:5

Komentář
 
 
 

Úvod dohrávky 17.kola KLM patřila Mělníku. J.Vernek v přečíslení tři na dva vystřelil, puk zůstal ležet před kladenskou brankou, kde si jej díky zmatku kladenské obrany nalezl Kašák a do odkryté branky otevřel skóre - 1:0. Velkou šanci poté nevyužila dvojice M.Příhoda - D.Šubrt. Naopak, Kladno dokázalo využít rychlý protiútok a Kratochvíl srovnal skóre na 1:1. Další zajímavou podívanou nabídla trojice Kubica-Litera-Kašák, kteří se ocitli sami před soupeřovou bránou, puk po jejich akci však neskončil v brance, ale jen v rohu kluziště. Na konci první třetiny se hra začala otáčet a mladý tým PZ Kladno ukázal, že od posledního společného utkání nabral zkušenosti. Nekvindovi se po nepovedené střele Příhody podařilo zmocnit se puku, který nakonec dostal až za záda K.Fialy do mělnické branky - 1:2.

Druhá třetina začala rozpačitě na obou stranách. K první zajímavé akci před soupeřovou bránou se dostal až Příhoda, kterému ale ani výborná střelecká pozice nestačila k vyrovnání. Přesně ve 30.minutě využil kladenský Chvoj chybky mělnického brankáře při vyjetí z brány - 1:3. Šanci dostali domácí o pět minut později, kdy při střídání hostí našel M.Prejza najíždějícího Herana. Ten jel sám na bránu, bohužel mu ale v rozhodujícím okamžiku puk utekl z hokejky a dobrá šance tak zůstala nevyužita. Kladnu se podařilo skórovat i v závěru třetiny, mělnická obrana si neohlídala Jarého, který střílel do odkryté Fialovy svatyně - 1:4.

I třetí třetinu otevřela gólově "pézetka". V čase 42:45 si Macháček vyjel před mělnickou bránu a z otočky zvýšil na 1:5. Změnu přinesl až úplný závěr zápasu. Nejprve neúspěšně dorážel Kašák, z další dorážky se ale konečně už trefil T.Havel – 2:5. V poslední minutě zápasu se podařilo D.Šubrtovi během třinácti vteřin vstřelit 2 góly a vykřesat tak jiskru naděje - 4:5. Velkou šanci nevyužil ale vzápětí Příhoda a mladý tým PZ Kladno si tak veze domů zasloužené 3 body....

Šanci na reparát má mělnický tým v sobotu od 17:30, tentokrát se mu ale postaví aktuálně druhý celek tabulky - HC Benešov. Nabízí se tedy otázka, jestli se Mělník pasuje do role Jánošíka, který chudým dává a bohatým bere....

Aktuální články
PŘÍPRAVNÉ OBDOBÍ (LETNÍ PŘÍPRAVA) SŽ + MŽ + ročníky 2010 – 2015

Pro mládežnické týmy HC Junior Mělník začíná od pondělí 11.5.2020 letní příprava.

 
Výzva k individuálnímu tréninku pro mladé hráče

Pojďme trochu potrénovat, ať jsme připravení na další sezónu.

 
Semifinále KLM

Informace o rozhodnutí Výkonného výboru klubu HC Junior Mělník k semifinálové sérii Krajské ligy mužů  

 
UKONČENÍ PROVOZU ZIMNÍHO STADIONU MĚLNÍK
 
KLM, třetí čtvrtfinále: HC Poděbrady - HC Junior Mělník 5:8
 
KLM: HC Junior Mělník - HC Poděbrady 7:3
 
Čtvrtfinále KLM: Poděbrady - Mělník 5:4
 
KLM: HC Rytíři Vlašim - HC Junior Mělník 3:5
 
KLM: HC Junior Mělník - HC Rytíři Vlašim 8:3
 
Předkolo play-off KLM
 
Zápasy
 
   RSS