Aktuální rozpis ledu najdete ZDE

První vítězství "čtvrťáků" v utkání hraném na velkém hřišti

23.01.2018 | Jaroslav Kříž

Ve svém třetím zápase hraném na celé hřiště dokázali vybojovat mělničtí čtvrťáci cennou výhru v Mladé Boleslavi

13. kolo | Sobota 20.01.2018

BK Mladá Boleslav - HC Junior Mělník

Branky a nahrávky: 27. Pok, 27. Pok (Hovorka), 33. Pok (Goldšmíd)

Vyloučení: 2-0. Vyloučení: 0-0. V oslabení: 0-0.

BK Mladá Boleslav: Pokorný - Mejzr, Eysselt, Mazancová, Mokrý, Stádník, Horák, Varečka, Dvořák, Flodrman, Šlambor, Baloun, Jareš, Švedja, Orzech, Geier, Kavalír

HC Junior Mělník: Zdeněk - M.Veselý, V.Walter, Godlšmíd, Baloun, Pok, L.Říha, Widtmann, Šulák, Špaldoň, Hovorka

Tým čtvrtých tříd HC Junior Mělník vybojoval svoji první výhru v utkání hraném na celé hřiště, když dokázal zvítězit 3:2 v Mladé Boleslavi (byl to jejich celkově třetí zápas hraný na „dospělém“ kluzišti). První třetinu sice vyhráli 2:0 domácí, ale ve druhé třetině naši kluci zabojovali a srovnali na 2:2. Je vidět, že se hráči stále seznamují s odlišnostmi po přechodu z minihokeje. Hlavně v první třetině tak byly vidět základní chyby v držení si svých postů a v odlišných pravidlech (ofsajdy, zakázaná uvolnění, jiný počet hráčů). Po radách trenérů ale Mělnický tým ve třetí zabojoval a dokázal otočit zápas k výhře 3:2.

Trenéři

Václav Drábek, Jaroslav Kříž