Muži: HK Lev Slaný - HC Junior Mělník 3:2

23.02.2018 | Viktor Šebík

Hokejisté HK Lev Slaný vyhráli i druhý čtvrtfinálový zápas série a postupují do semifinále. Mělníku naopak sezóna skončila.

2. kolo | Pátek 23.02.2018, 18:00

HK Lev Slaný - HC Junior Mělník

Branky a nahrávky: 17. Kasala (David, Sekerka), 21. Lapáček (Kulich, Kubinčák), 43. Sekerka - 18. Kašák (Šícha, D.Havel), 49. Kašák (Prejza)

Vyloučení: 5-4. Využití: 2-1. V oslabení: 1-0.

Rozhodčí: Hrčka, Dundr - Frühauf, Řešátko

Diváci: 280

HK Lev Slaný: Matoušek (Flígr) - Frolík, Kulich, Zilcher, David, Voháňka, Fiala, Krégl, Novák, Kubinčák, Lapáček, Vlček, Ujfaluši, Sekerka, Kasala, Cigánik, Kolář, Husák

HC Junior Mělník: Vokurka (Šimáček) - Prejza, Novák, Cicvárek, Kubica, Nesládek, Cafourek, Krejsa, T.Havel, D.Havel, Příhoda, D.Litera, Šubrt, P.Litera, Šícha, Vernek, Kašák, Kratochvíl

Ani v odvetě mělničtí hokejisté nedokázali svého soupeře porazit a po dlouhé době jim končí sezóna už na začátku play-off.
Mělnické Áčko letos vyhrálo základní část sezóny, i když její závěr nebyl herním projevem ani výsledky ideální. Bohužel, první kolo play-off znamená pro mělnický tým konec sezóny. HK Lev Slaný dokázal obě čtvrtfinálová utkání vybojovat a nakonec zaslouženě postoupil do dalšího kola.
Pro mělnický tým i jeho fanoušky zůstal tento výsledek určitě za očekáváním. Je ale nutné dodat, že žádný tým nemůže pořád vyhrávat (to by nehrál KLM, ale minimálně Extraligu), a i když hráči k sezóně přistoupili poctivě a svědomitě, v závěru sezóny je opustila forma, přidaly se nemoci a zranění, možná se k nim otočila trochu bokem i paní Štěstěna, která jim v předchozích sezónách byla třeba více nakloněna.

Sezóna 2017/2018 je teď už pro mělnický tým historií, hráčům i vedení mužstva je potřeba za jejich výkony poděkovat. Další sezóna začíná letní přípravou na začátku května a od půlky září se bude na Mělníku opět bojovat o body v dalším ročníku KLM.

Mělníčku, do toho! :)