Muži: Poděbrady - Mělník 2:5

17.11.2018 | Viktor Šebík

Po brankách Cicvárka, Macka, Chvátala, A.Janeleho, Šípka a dvou brankách Příhody, putují zasloužené všechny body do Mělníka. :)
AKTUALIZOVÁNO

10. kolo | Sobota 17.11.2018, 17:00

HC Poděbrady - HC Junior Mělník

Branky a nahrávky: 1. Příhoda (Tůma, Vernek), 29. Příhoda (Cafourek) - 6. Cicvárek, 22. Macek (A.Janele), 26. Chvátal (A.Janele), 36. A.Janele (Kratochvíl, Kubica), 59. Šípek

Vyloučení: 11-8, Využití: 1-1, V oslabení: 0-1

Rozhodčí: Švejda - Holec, Karli

HC Poděbrady: Bílek (Moravec) - Vencovský, Pojkar, Martínek, Žalud, Baumgartner, Cafourek - Příhoda, Rindoš, Milaniak, Pácal, Zámečník, Vernek, Toupal, Šafra, Strnad, Čtvrtečka, Tůma, Hrdina

HC Junior Mělník: Vokurka (Fiala) - Prejza, Chvátal, Novák, Cicvárek, Kubica, Kulhánek, Vaněk, T.Havel, D.Havel, A.Janele, Šípek, Šubrt, Fedymycz, ŠKarohlíd, Šícha, Macek, Kratochvíl, Heran

Při pohledu do zápisu by se skoro chtělo říci, že jediným "hráčem Poděbrad", který v zápase bodoval, je slávista Tůma, který je v Poděbradech také na hostování....
Vítězný gól zápasu vstřelil mělnický D.Chvátal ve vlastním oslabení, pojistku v podobě páté branky Mělníka dával do prázdné branky Šípek.Hlavní sudí poslal Cicvárka dvakrát na trestnou lavici za filmovaný pád.