Muži: Sk Černošice - HC Junior Mělník 6.5 po prodloužení

25.11.2018 | Viktor Šebík

Mělničtí mladíci vezou z horkého černošického ledu bod, vzhledem k vývoji utkání ale mohli myslet i na víc

11. kolo | Sobota 24.11.2018, 16:30

Černošice - HC Junior Mělník

6:5 pp

2:1, 0:3, 3:1 - 1:0

Branky a nahrávky: 8. Hofmeister (R.Formánek), 17. R.Formánek (Novák), 44. Šalamoun (Vladyka, Krudenc), 45. Hofmeister (R.Formánek), 48. Staněk (Hofmeister), 64. Šalamoun (Pulkrab) - 1. Šubrt (T.Havel), 21. Šubrt (T.Havel), 27. A.Janele (Macek), 38. Prejza (T.Havel), 45. Škarohlíd (D.Havel (Prejza)

Vyloučení: 6-4, Využití: 1-1, V oslabení: 0-0

Rozhodčí: Novák - Košata, Noga

Diváci: 183

Černošice: Frolík (M.Formánek) - Němeček, Ureš, Novák, Staněk, Vladyka, Frank, R,Formánek, Dimitrov, Hofmeister, T.Jobek, Šalamoun, Pulkrab, Sobotka, O.Jobek, Krudenc, Brejcha

HC Junior Mělník: Vokurka (Fiala) - Prejza, Kapoun, Cicvárek, Kubica, Arazim, Vaněk, T.Havel, D.Havel. A.Janele, Šípek, Šubrt, Lenc, Stinka, Škarohlíd, Litera, Macek, Heran

Mělník měl vynikající nástup do utkání, hned v prvním střídání se zásluhou D.Šubrta ujal vedení 1:0. Domácí pak ale v první třetině dokázali překonat Vokurku dvakrát. Nástup do druhé třetiny se podobal začátku utkání - opět v prvním střídání po nahrávce T.Havla skóroval D.Šubrt a vyrovnal na 2:2. A.Janele a Prejza dokázali ve druhé části hry navýšit vedení Mělníka na slibných 4:2, ale o toto vedení přišli hosté během necelé minuty v začátku třetí třetiny. Škarohlíd sice vzápětí po vyrovnávací brance Černošic vrátil vedení Mělníku na 5:4, Černošice ale dokázaly vyrovnat a základní hrací doba skončila remízou 5:5. V prodloužení se štěstí přiklonilo na hokejky domácího týmu.