Muži: HC Buldoci Neratovice - HC Junior Mělník 1:8

11.12.2018 | Viktor Šebík

Pět gólů Mělníka ve druhé třetině derby vtisklo výsledku podobu blízkou debaklu....

13. kolo | Sobota 08.12.2018, 18:30

HC Buldoci Neratovice - HC Junior Mělník

Branky a nahrávky: 37. Šimek (Pokora, Štukheil) - 4. Šípek (T.Havel), 22. Macek (Šípek, Cicvárek), 24. T.Havel (Šípek, Šubrt), 29. Husák (Škarohlíd), 35. Šícha (Macek, Stinka), 35. T.Havel (Šubrt), 47. Šubrt (Šípek, T.Havel), 57. Šícha (Chvátal)

Vyloučení: 8-6, využití: 0-0, v oslabení 0-1

Diváci: 500

HC Buldoci Neratovice: Kresta (od 28:10 Vašíček) - Mrázek, Pařík, Veselý, Sojka, Šimek, Pšánský, Horevaj, Vočadlo, Šesták, Pokora, Štukheil, Mareček, Prejza, Rak, Chvojka, Macek, Važanský

HC Junior Mělník: Vokurka (Fiala) - Prejza, Chvátal, Novák, Cicvárek, Kubica, Arazim, Vaněk, T.Havel, Šípek, Šubrt, Stinka, Škarohlíd, Šícha, Macek, Husák, Heran

PŘÍPRAVNÉ OBDOBÍ (LETNÍ PŘÍPRAVA) SŽ + MŽ + ročníky 2010 – 2015

Pro mládežnické týmy HC Junior Mělník začíná od pondělí 11.5.2020 letní příprava.

Výzva k individuálnímu tréninku pro mladé hráče

Pojďme trochu potrénovat, ať jsme připravení na další sezónu.

Semifinále KLM

Informace o rozhodnutí Výkonného výboru klubu HC Junior Mělník k semifinálové sérii Krajské ligy mužů

UKONČENÍ PROVOZU ZIMNÍHO STADIONU MĚLNÍK

KLM, třetí čtvrtfinále: HC Poděbrady - HC Junior Mělník 5:8