Muži: HC Příbram - HC Junior Mělník 5:1

14.01.2019 | Viktor Šebík

Díky vítězství v tomto zápase se Příbram dotáhla v tabulce právě na Mělník

17. kolo | Sobota 12.01.2019, 17:00

HC Příbram - HC Junior Mělník

Branky a nahrávky: 2. Rejzek (Erben), 10. Gengel (Mácha, Mikeska), 38. Dragoun (Grubner), 44. Šmejkal (Kadič), 54. Mácha (Gengel) - 17. Šubrt (Prejza)

Vyloučení: 6-4, navíc Matouš (Příbram) 5 min + OK za faul kolenem a T.Havel (Mělník) 10 min za NESP, Využití: 1-0, V oslabení: 0-0

Rozhodčí: Čáp - Kálal, Karda

Diváci: 154

HC Příbram: Kodad (Froňka) - Matouš, Pouska, Šlemenda, Erben, Grubner, Tobolič, Mácha, Gengel, Mikeska, Svoboda, Beneš, Šmejkal, Rejzek, Kadič, Dragoun Pejsar, Funk

HC Junior Mělník: Vokurka (Fiala) - Prejza, Novák, Cicvárek, Kubica, Kulhánek, Krejsa, Vaněk, T.Havel, D.Havel, Šípek, Šubrt, Stinka, Škarohlíd, Heran

Komentář z webové stránky HC Příbram:

Zápas jsme zahájili velmi dobře, konečně hráči přenesli na led to co jsme si řekli a po 1 třetině byl stav 2-1. Druhou část jsme nezačali moc dobře, ale dokázali jsme ubránit oslabení 3 na 5 a poté v přesilové hře navýšit své vedení na 3-1. Tato část byla hodně rozkouskovaná častým vylučováním a nás hodně podržel brankář, který pochytal všechny šance soupeře. Třetí třetinu už jsme zvládli na výbornou, soupeře jsme nepouštěli do šancí a sami ještě dokázali vstřelit 2 branky. Celý zápas jsme fungovali jako tým a ne soubor jednotlivců, gólově se dokázali prosadit všechny pětky, což byl výrazný posun vpřed.

Dravci z Lužce obhájili vítězství v RHML.

Po sobotní remíze vyhráli Dravci nedělní odvetu a obhájili tak po roce vítězství v RHML

HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 5:2

Virtuální utkání Mělníka s Chomutovem vyšlo lépe týmu z Mělníka

KLM: HK Čáslav - HC Junior Mělník 5:3