Díky vítězství v tomto zápase se Příbram dotáhla v tabulce právě na Mělník

17. kolo | Sobota 12.01.2019, 17:00

HC Příbram - HC Junior Mělník

5:1

2:1, 1:0, 2:0

Branky a nahrávky: 2. Rejzek (Erben), 10. Gengel (Mácha, Mikeska), 38. Dragoun (Grubner), 44. Šmejkal (Kadič), 54. Mácha (Gengel) - 17. Šubrt (Prejza)

Vyloučení: 6-4, navíc Matouš (Příbram) 5 min + OK za faul kolenem a T.Havel (Mělník) 10 min za NESP, Využití: 1-0, V oslabení: 0-0

Rozhodčí: Čáp - Kálal, Karda

Diváci: 154

HC Příbram: Kodad (Froňka) - Matouš, Pouska, Šlemenda, Erben, Grubner, Tobolič, Mácha, Gengel, Mikeska, Svoboda, Beneš, Šmejkal, Rejzek, Kadič, Dragoun Pejsar, Funk

HC Junior Mělník: Vokurka (Fiala) - Prejza, Novák, Cicvárek, Kubica, Kulhánek, Krejsa, Vaněk, T.Havel, D.Havel, Šípek, Šubrt, Stinka, Škarohlíd, Heran

Komentář z webové stránky HC Příbram:

Zápas jsme zahájili velmi dobře, konečně hráči přenesli na led to co jsme si řekli a po 1 třetině byl stav 2-1. Druhou část jsme nezačali moc dobře, ale dokázali jsme ubránit oslabení 3 na 5 a poté v přesilové hře navýšit své vedení na 3-1. Tato část byla hodně rozkouskovaná častým vylučováním a nás hodně podržel brankář, který pochytal všechny šance soupeře. Třetí třetinu už jsme zvládli na výbornou, soupeře jsme nepouštěli do šancí a sami ještě dokázali vstřelit 2 branky. Celý zápas jsme fungovali jako tým a ne soubor jednotlivců, gólově se dokázali prosadit všechny pětky, což byl výrazný posun vpřed.

Čtrvtfinále KLM, HC Junior Mělník - HC Rakovník 5:3

Mělník se ve čtvrtfinálové sérii ujímá vedení 1:0 na zápasy

Odjezd autobusu do Rakovníka

Informace o odjezdu autobusu na čtvrtfinále KLM

Čtvrtfinále KLM

Nedělní domácí výhra Rakovníka nad Příbramí 6:1 určila definitivní podobu čtvrtfinále skupiny Západ

Muži: HC Junior Mělník - SK Černošice 3:5

Muži: HK Kralupy n.Vlt - HC Junior Mělník 1:5

KLM: SK Sršni Kutná Hora - HC Junior Mělník 4:5