Muži: HC Rakovník - HC Junior Mělník 2:8

Mělník postupuje do semifinále KLM

2. kolo | Sobota 23.02.2019

HC Rakovník - HC Junior Mělník

Branky a nahrávky: 2. Tolkner (Burgr), 46. Tolkner (Ságner) - 9. T.Havel (Šubrt, P.Litera), 18. Cicvárek (P.Litera, Krejsa), 19. Stinka (Macek, Šípek), 31. Šípek, 32. T.Havel (P.Litera, Šubrt), 39. Šípek (Kapoun, Stinka), 46. P.Litera (Šubrt, CIcvárek), 60. Kulhánek (Šícha)

Vyloučení: 3-2. Využití: 0-1. V oslabení: 0-0.

Dundr, Kálal - Polák, Frühauf

HC Rakovník: Burgr (Joska) - Vlk, Krejčí, Mikeš, Vyskočil, Zuska, Klaus, Nekvinda, Grill, Okegawa, Kratochvíl, Macháček, Hegenbart, Ambroz, Ságner, Nosek, Tolkner

HC Junior Mělník: Vokurka (Fiala) - Prejza, Novotný, Novák, Cicvárek, Kubica, Kapoun, T.Havel, D:Havel, Šípek, Šubrt, P.Litera, Šícha, Macek, Kratochvíl, Stinka

Kromě Mělníka postupují do semifinále také Černošice a Čáslav. Poděbrady vyrovnaly sérii v Benešově a čeká je tak rozhodující třetí zápas zítra na domácím ledě.

Mělník se každopádně střetne v semifinále s Čáslaví, první zápas je na pořadu ve středu 27.2. v Čáslavi, na Mělníku se hraje odveta v sobotu 2.března, případný třetí zápas opět v Čáslavi v neděli 3:3.

PŘÍPRAVNÉ OBDOBÍ (LETNÍ PŘÍPRAVA) SŽ + MŽ + ročníky 2010 – 2015

Pro mládežnické týmy HC Junior Mělník začíná od pondělí 11.5.2020 letní příprava.

Výzva k individuálnímu tréninku pro mladé hráče

Pojďme trochu potrénovat, ať jsme připravení na další sezónu.

Semifinále KLM

Informace o rozhodnutí Výkonného výboru klubu HC Junior Mělník k semifinálové sérii Krajské ligy mužů

UKONČENÍ PROVOZU ZIMNÍHO STADIONU MĚLNÍK

KLM, třetí čtvrtfinále: HC Poděbrady - HC Junior Mělník 5:8