Muži: HC Rakovník - HC Junior Mělník 2:8

Mělník postupuje do semifinále KLM

2. kolo | Sobota 23.02.2019

HC Rakovník - HC Junior Mělník

Branky a nahrávky: 2. Tolkner (Burgr), 46. Tolkner (Ságner) - 9. T.Havel (Šubrt, P.Litera), 18. Cicvárek (P.Litera, Krejsa), 19. Stinka (Macek, Šípek), 31. Šípek, 32. T.Havel (P.Litera, Šubrt), 39. Šípek (Kapoun, Stinka), 46. P.Litera (Šubrt, CIcvárek), 60. Kulhánek (Šícha)

Vyloučení: 3-2. Využití: 0-1. V oslabení: 0-0.

Dundr, Kálal - Polák, Frühauf

HC Rakovník: Burgr (Joska) - Vlk, Krejčí, Mikeš, Vyskočil, Zuska, Klaus, Nekvinda, Grill, Okegawa, Kratochvíl, Macháček, Hegenbart, Ambroz, Ságner, Nosek, Tolkner

HC Junior Mělník: Vokurka (Fiala) - Prejza, Novotný, Novák, Cicvárek, Kubica, Kapoun, T.Havel, D:Havel, Šípek, Šubrt, P.Litera, Šícha, Macek, Kratochvíl, Stinka

Kromě Mělníka postupují do semifinále také Černošice a Čáslav. Poděbrady vyrovnaly sérii v Benešově a čeká je tak rozhodující třetí zápas zítra na domácím ledě.

Mělník se každopádně střetne v semifinále s Čáslaví, první zápas je na pořadu ve středu 27.2. v Čáslavi, na Mělníku se hraje odveta v sobotu 2.března, případný třetí zápas opět v Čáslavi v neděli 3:3.

Muži: HC Junior Mělník - HC Rytíři Vlašim 5:6 v prodloužení

Mělnické Áčko nevyužilo řadu příležitostí, vlašimští Rytíři si tak odvážejí dva body za výhru v prodloužení

Muži: HC Junior Mělník - HK Lev Slaný 5:3

Mělník vedl průběžně už 5:0, ale hostům se povedlo utkání zdramatizovat. Premiéru v A-mužstvu si odbyl mladší z bratrů Kotkových -...

4. třída: Krajská liga přípravek 10. kolo

Dnešním dvojutkáním týmů A+B s HK Kralupy začaly odvetná kola v Krajské lize přípravek 4. tříd.

První přátelské utkání na celé hřiště pro ročníky 2010+2011

Muži: HK Králův Dvůr - HC Junior Mělník 1:3

Oznámení o změně v realizačním týmu A mužstva

Muži: HK Kralupy n.Vlt. - HC Junior Mělník 6:7 v prodloužení