Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Muži: HK Lev Slaný - HC Junior Mělník 6:4

23.09.2019 | Viktor Šebík

Ve Slaném nezvítězil lepší, ale šťastnější tým  AKTUALIZOVÁNO

2. kolo | Neděle 22.09.2019, 17:00
 

HK Lev Slaný - HC Junior Mělník

6:4

3:3, 0:0, 3:1

Branky a nahrávky: 6. Vodička (Lapáček), 9. Slánský (Sekerka), 14. Slánský (Frolík), 50. Vošahlík (Zilcher), 56. Kubinčák, 60. Frolík (Vošahlík) - 6. Šípek (Stinka, Škarohlíd), 9. Litera (Vernek), 10. Šípek (Stinka, Škarohlíd), 58. T.Havel (Janele)


Vyloučení: 7-6, Využití: 1-0, V oslabení: 0-0

Rozhodčí: Kálal - Holý, Čajan

HK Lev Slaný: Matoušek (Roll) - Vošahlík, Slabý, Zilcher, Ujfaluši, Voháňka, Malát, Vodička, Sekerka, Lapáček, Slánský, Špičan, Kasala, Tuček, Kubinčák, Frolík

HC Junior Mělník: Škubal (Šrámek) - Novotný, Prejza, Cicávrek, Kubica, Kapoun - Vernek, Litera, Stinka, Šubrt, Macek, Šípek, T.Havel, Kratochvíl, Janele, Škarohlíd

Komentář
 
 
 

Libor Stinka, asistent trenéra HC Junior Mělník: 

"....do utkání ve Slaném jsme vstoupili s respektem k útočné síle domácího týmu. Od začátku to připomínalo průběh obou přátelských utkání (pozn. 2 x remíza 5:5) - oba týmy se prezentují atraktivním útočným hokejem, takže padalo hodně branek. Po divoké přestřelce v první třetině, která skončila 3:3, se to gólově zklidnilo a druhá část hry skončila bez branek. Šancí bylo stále dost, ale oba týmy tentokrát podrželi gólmani. Do třetí třetiny jsme nastupovali s odhodláním, že zápas zlomíme na naší stranu. Po chybách v předbrankovém prostoru nám ale soupeř odskočil do dvoubrankového vedení. Před koncem utkání jsme stáhli sestavu na dvě pětky a tři minuty před koncem vstřelil Tomáš Havel kontaktní branku. Do poslední minuty zápasu naskočilo šest nejzkušenějších hráčů, přes veškeré úsilí se nám ale vyrovnat nepovedlo, naopak, do prázdné branky jsme inkasovali šestý gól. Zápasu by určitě více slušela remíza, vyhrál ne lepší, ale šťastnější tým. Naše hráče jsme museli za obětavý výkon, bez ohledu na výsledek utkání, pochválit....."

Aktuální články
PŘÍPRAVNÉ OBDOBÍ (LETNÍ PŘÍPRAVA) SŽ + MŽ + ročníky 2010 – 2015

Pro mládežnické týmy HC Junior Mělník začíná od pondělí 11.5.2020 letní příprava.

 
Výzva k individuálnímu tréninku pro mladé hráče

Pojďme trochu potrénovat, ať jsme připravení na další sezónu.

 
Semifinále KLM

Informace o rozhodnutí Výkonného výboru klubu HC Junior Mělník k semifinálové sérii Krajské ligy mužů  

 
UKONČENÍ PROVOZU ZIMNÍHO STADIONU MĚLNÍK
 
KLM, třetí čtvrtfinále: HC Poděbrady - HC Junior Mělník 5:8
 
KLM: HC Junior Mělník - HC Poděbrady 7:3
 
Čtvrtfinále KLM: Poděbrady - Mělník 5:4
 
KLM: HC Rytíři Vlašim - HC Junior Mělník 3:5
 
KLM: HC Junior Mělník - HC Rytíři Vlašim 8:3
 
Předkolo play-off KLM
 
Zápasy
 
   RSS