Muži: HK Lev Slaný - HC Junior Mělník 6:4

Ve Slaném nezvítězil lepší, ale šťastnější tým  AKTUALIZOVÁNO

2. kolo | Neděle 22.09.2019, 17:00

HK Lev Slaný - HC Junior Mělník

Branky a nahrávky: 6. Vodička (Lapáček), 9. Slánský (Sekerka), 14. Slánský (Frolík), 50. Vošahlík (Zilcher), 56. Kubinčák, 60. Frolík (Vošahlík) - 6. Šípek (Stinka, Škarohlíd), 9. Litera (Vernek), 10. Šípek (Stinka, Škarohlíd), 58. T.Havel (Janele)

Vyloučení: 7-6, Využití: 1-0, V oslabení: 0-0

Rozhodčí: Kálal - Holý, Čajan

HK Lev Slaný: Matoušek (Roll) - Vošahlík, Slabý, Zilcher, Ujfaluši, Voháňka, Malát, Vodička, Sekerka, Lapáček, Slánský, Špičan, Kasala, Tuček, Kubinčák, Frolík

HC Junior Mělník: Škubal (Šrámek) - Novotný, Prejza, Cicávrek, Kubica, Kapoun - Vernek, Litera, Stinka, Šubrt, Macek, Šípek, T.Havel, Kratochvíl, Janele, Škarohlíd

Libor Stinka, asistent trenéra HC Junior Mělník:

"....do utkání ve Slaném jsme vstoupili s respektem k útočné síle domácího týmu. Od začátku to připomínalo průběh obou přátelských utkání (pozn. 2 x remíza 5:5) - oba týmy se prezentují atraktivním útočným hokejem, takže padalo hodně branek. Po divoké přestřelce v první třetině, která skončila 3:3, se to gólově zklidnilo a druhá část hry skončila bez branek. Šancí bylo stále dost, ale oba týmy tentokrát podrželi gólmani. Do třetí třetiny jsme nastupovali s odhodláním, že zápas zlomíme na naší stranu. Po chybách v předbrankovém prostoru nám ale soupeř odskočil do dvoubrankového vedení. Před koncem utkání jsme stáhli sestavu na dvě pětky a tři minuty před koncem vstřelil Tomáš Havel kontaktní branku. Do poslední minuty zápasu naskočilo šest nejzkušenějších hráčů, přes veškeré úsilí se nám ale vyrovnat nepovedlo, naopak, do prázdné branky jsme inkasovali šestý gól. Zápasu by určitě více slušela remíza, vyhrál ne lepší, ale šťastnější tým. Naše hráče jsme museli za obětavý výkon, bez ohledu na výsledek utkání, pochválit....."

Muži A | Sobota 19.10.2019, 17:30
HC Junior Mělník - Černošice