Muži: Slavoj Velké Popovice - HC Junior Mělník 8:2

27.10.2019 | Viktor Šebík

Mělník v desáté minutě vedl 2:0, pak se ale vývoj skóre otočil až do výsledné hrozivé podoby

7. kolo | Sobota 26.10.2019, 18:00

HC Slavoj Velké Popovice - HC Junior Mělník

8:2

3:2, 2:0, 3:0

Branky a nahrávky: 12. Kukačka (Synáč, Mareček), 14. Vacek (Synáč), 19. Mareček (Kukačka), 31. Medřický (Krejčí, Hrubant), 33. Medřický (Hrubant, Krejčí), 41. Krejčí (Medřický, Maňas), 50. Medřický (Krejčí), 54. Synáč (Krejčí) - 2. Vernek (Stinka), 10. Kratochvíl (Litera)

Vyloučení: 12-15, navíc Krejsa (Mělník) 10 min OT za VRAZ, Využití: 1-0, V oslabení: 1-0

Rozhodčí: Doubek - Thuma, Maňák

Diváci: 121

HC Slavoj Velké Popovice: Lorenc (Jizba) - Krejčí, Lacek, Kolaja, Černý, Vít, Nejedlý, Petráček, Vacek, Žoha, Mareček, Freisler, Maňas, Rejna, Medřický, Tabášek, Kukačka, Klešč, Synáč, Hrubant

HC Junior Mělník: Škubal (Srp) - Cicvárek, Prejza, Vaněk, Krejsa, Kubica, Kapoun - Vernek, Litera, Stinka, Havel, Lenc, Janele, Kratochvíl, Macek, Škarohlíd

Muži: BK Mladá Boleslav "B" - HC Junior Mělník 6:3

Třemi brankami v rozmezí 4 minut sice otočili Mělničtí v polovině utkání vývoj zápasu v Boleslavi z 2:0 na 2:3, domácí tým ale...

4. třída: Krajská liga přípravek 7. kolo

K sobotnímu sedmému kolu dorazil na náš led tým HC Rakovník. V akci tak byly oba týmy A+B.

Muži: HC Junior Mělník - HC Lev Benešov 5:3

Až zvýšená produktivita ve třetí třetině zajistila Mělníku další body do tabulky Krajské ligy mužů

Muži: HC Junior Mělník - HC Příbram "B" 5:4