Muži: BK Mladá Boleslav "B" - HC Junior Mělník 6:3

17.11.2019 | Viktor Šebík

Třemi brankami v rozmezí 4 minut sice otočili Mělničtí v polovině utkání vývoj zápasu v Boleslavi z 2:0 na 2:3, domácí tým ale potvrdil, že tabulku letošní Krajské ligy mužů nevede náhodou a utkání dovedl do vítězného konce.

10. kolo | Sobota 16.11.2019, 17:00

BK Mladá Boleslav "B" - HC Junior Mělník

Branky a nahrávky: 7. Mareš (Zörkler), 15. Protivný (Rovný), 34. Vondrlík (Bílek), 44. Rovný (Vondrlík, Bílek), 46. Kadeřábek (Rovný), 52. Tregl (Christov, Uřídil) - 27. Šípek (Krejsa, Stinka), 27. Macek (Janele, Kapoun), 30. Šípek (Kapoun)

Vyloučení: 6-4, navíc Tregl (M.B.) 10 min za NESP a Franc (M.B.) 5 + OK za KOL, Využití: 1-2, V oslabení: 1-1

Rozhodčí: Müller - Stanko, Hanousek

Diváci: 65

BK Mladá Boleslav "B": Krinwald - Filip, Bílek, Kadeřábek, Přenosil, Franc, Uřídil, Vondrlík, Tregl, Zörkler, Protivný, Schulz, Christov, Mareš, Ficek, Rovný

HC Junior Mělník: Škubal (Šrámek) - Cicvárek, Prejza, Vaněk, Krejsa, Kubica, Kapoun, Vernek, Litera, Šípek, Stinka, Havel, Lenc, Janele, Macek, Škarohlíd

Semifinále KLM

Informace o rozhodnutí Výkonného výboru klubu HC Junior Mělník k semifinálové sérii Krajské ligy mužů

UKONČENÍ PROVOZU ZIMNÍHO STADIONU MĚLNÍK

Informace o opatření provozovatele zimního stadionu

KLM, třetí čtvrtfinále: HC Poděbrady - HC Junior Mělník 5:8

V Poděbradech se děly věci a Mělník postupuje do semifinále KLM. V něm vyzve v okresním derby Kralupy.

KLM: HC Junior Mělník - HC Poděbrady 7:3

Čtvrtfinále KLM: Poděbrady - Mělník 5:4