Muži: HC Junior Mělník - HK Lev Slaný 5:3

08.12.2019 | Viktor Šebík

Mělník vedl průběžně už 5:0, ale hostům se povedlo utkání zdramatizovat. Premiéru v A-mužstvu si odbyl mladší z bratrů Kotkových - Vojtěch (2003).

13. kolo | Sobota 07.12.2019, 17:30

HC Junior Mělník - HK Lev Slaný

Branky a nahrávky: 2. Vernek (Šubrt), 16. Litera (Šubrt, Vernek), 22. Vernek (Šubrt, Litera), 31. Havel (Macek, Janele), 33. Havel (Janele, Macek) - 34. Kulich (Kubinčák, Slánský), 38. Lapáček (Kubinčák), 40. Špičan

Vyloučení: 7-7, Využití: 1-2, V oslabení: 0-0

Rozhodčí: Doubek - Valda, Apatsidis

Diváci: 270

HC Junior Mělník: Fiala (Srp) - V.Kotek, Krejsa, Prejza, Cicvárek, Kubica, Kapoun - Šubrt, Šípek, Litera, Vernek, Stinka, Macek, Lenc, Havel, Janele, Škarohlíd

HK Lev Slaný: Matoušek - Kulich, Raclavský, Malát, Frolík, Slánský, Špičan, Kubinčák, Tuček, Lapáček, Nekvinda

J.Krejsa, prezident klubu: "Na začátku se hrálo víceméně na jednu branku. Ale stejně jako už tolikrát předtím se podařilo soupeřům z toho tlaku rychle otočit situaci a i když to byly ojedinělé momenty, musel nás podržet K.Fiala. Za začátek zápasu si určitě zaslouží pochvalu. Podařilo se alespoň dát první gól (Vernek). Skóre postupně narůstalo a v půlce zápasu to vypadalo na jasnou záležitost a snadné vítězství. Pak jsme si nechali nasázet v krátké době tři branky a bylo z toho nakonec trochu drama. Mrzela nás ta třetí branka Slaného, na té situaci se ale docela podepsal hlavní rozhodčí. Ten nejdříve vyloučil někoho z našich za příliš mnoho hráčů na ledě a pak ještě za zdržování hry, když nebylo jasné, kdo má odejít na trestnou lavici na ten první trest. Takže jsme šli na dvě minuty do tří a hosté to dokázali využít. Nakonec jsme to dohráli docela v klidu, ale také je pravda, že soupeř to měl v deseti hráčích dost těžké. V závěru to zkusili i bez brankáře, ale naštěstí už další gól nedali."

Muži: HC Rakovník - HC Junior Mělník 7:3

Mělník vedl po první třetině v Rakovníku 3:1, domácí se ale nezlomili, zápas otočili a došli k výraznému vítězství

Týden hokeje na zimním stadionu v Mělníku

Již tradičně pořádá oddíl HC Junior Mělník ve spolupráci s Českým hokejem náborovou akci pro zájemce o lední hokej.

Ročníky 2010+2011: druhé přípravné utkání na celé hřiště

Poslední adventní nědeli jsme si zpříjemnili přátelským utkáním s HK Kralupy.

Společný trénink A-týmu a přípravky

Muži: HC Žabonosy - HC Junior Mělník 4:7

Muži: HC Junior Mělník - HC Rytíři Vlašim 5:6 v prodloužení

4. třída: Krajská liga přípravek 10. kolo