Muži: HC Žabonosy - HC Junior Mělník 4:7

22.12.2019 | Viktor Šebík

Při výhře Mělníka v Kolíně naskočili do obrany dva navrátilci - D.Chvátal, který se vrátil ze stáže v cizině a Matěj Krejsa (r.1999), který se do mělnického dresu vrátil po devíti letech (Mělník, Benátky, Sparta, Liberec, Ogden Mustangs/USA, Jablonec) na hostování z Jablonce do konce sezóny.

15. kolo | Neděle 22.12.2019, 17:15

HC Žabonosy - HC Junior Mělník

Branky a nahrávky: 11. Malina (Hutla), 23. Charvát, 51. Kedršt (Mejzr), 55. Kedršt (Š.Kunášek) - 1. Vernek (Litera), 23. Šípek (Macek), 28. Krejsa (Chvátal, Vernek), 30. Litera (Macek, Prejza), 46. Šubrt (Litera, Vernek), 57. Macek (Šípek, Stinka), 59. Šípek (Stinka)

Vyloučení: 2-3, navíc Š.Kunášek (Žabonosy) 10 min OT za NESP, Využití: 1-1, V oslabení: 0-0

Rozhodčí: Macháč - Kovačík, Holec

Diváci:  86

HC Žabonosy: Burda (Dudzík) - Skokan, Pomichálek, Hlaveš, Procházka, Duben, J.Kunášek, Malina, Mejzr, Kedršt, Kubát, Hutla, Charvát, Honz, Hrachovec, Š.Kunášek

HC Junior Mělník: Fiala (Srp) - Krejsa Michael, Chvátal, Kotek, Cicvárek, Krejsa Matěj, Kubica, Prejza - Fedymycz, Šípek, Kratochvíl, Macek, Stinka, Šubrt, Vernek, Janele, Litera

Muži: SK Černošice - HC Junior Mělník 3:4

Z utkání, ve kterém rozdali rozhodčí celkem 72 trestných minut, si odváží Mělník tříbodové vítězství, J.Šípek zaznamenal hattrick.

Lukáš Cikánek přichází hájit mělnickou branku

Mělnický tým získává na citlivém postu posilu s bohatými zkušenostmi z Extraligy, 1.ligy i mládežnických reprezentačních výběrů

Muži: HC Junior Mělník - HC Rakovník 6:4

Vítězství strhli na svoji stranu Mělničtí až v závěru utkání