Muži: HC Žabonosy - HC Junior Mělník 4:7

22.12.2019 | Viktor Šebík

Při výhře Mělníka v Kolíně naskočili do obrany dva navrátilci - D.Chvátal, který se vrátil ze stáže v cizině a Matěj Krejsa (r.1999), který se do mělnického dresu vrátil po devíti letech (Mělník, Benátky, Sparta, Liberec, Ogden Mustangs/USA, Jablonec) na hostování z Jablonce do konce sezóny.

15. kolo | Neděle 22.12.2019, 17:15

HC Žabonosy - HC Junior Mělník

Branky a nahrávky: 11. Malina (Hutla), 23. Charvát, 51. Kedršt (Mejzr), 55. Kedršt (Š.Kunášek) - 1. Vernek (Litera), 23. Šípek (Macek), 28. Krejsa (Chvátal, Vernek), 30. Litera (Macek, Prejza), 46. Šubrt (Litera, Vernek), 57. Macek (Šípek, Stinka), 59. Šípek (Stinka)

Vyloučení: 2-3, navíc Š.Kunášek (Žabonosy) 10 min OT za NESP, Využití: 1-1, V oslabení: 0-0

Rozhodčí: Macháč - Kovačík, Holec

Diváci:  86

HC Žabonosy: Burda (Dudzík) - Skokan, Pomichálek, Hlaveš, Procházka, Duben, J.Kunášek, Malina, Mejzr, Kedršt, Kubát, Hutla, Charvát, Honz, Hrachovec, Š.Kunášek

HC Junior Mělník: Fiala (Srp) - Krejsa Michael, Chvátal, Kotek, Cicvárek, Krejsa Matěj, Kubica, Prejza - Fedymycz, Šípek, Kratochvíl, Macek, Stinka, Šubrt, Vernek, Janele, Litera

PŘÍPRAVNÉ OBDOBÍ (LETNÍ PŘÍPRAVA) SŽ + MŽ + ročníky 2010 – 2015

Pro mládežnické týmy HC Junior Mělník začíná od pondělí 11.5.2020 letní příprava.

Výzva k individuálnímu tréninku pro mladé hráče

Pojďme trochu potrénovat, ať jsme připravení na další sezónu.

Semifinále KLM

Informace o rozhodnutí Výkonného výboru klubu HC Junior Mělník k semifinálové sérii Krajské ligy mužů

UKONČENÍ PROVOZU ZIMNÍHO STADIONU MĚLNÍK

KLM, třetí čtvrtfinále: HC Poděbrady - HC Junior Mělník 5:8