KLM: SK Černošice - HC Junior Mělník 6:4

19.01.2020 | Viktor Šebík

Z ledu lídra tabulky se žádný bod importovat nepodařilo

17. kolo | Sobota 18.01.2020, 16:30

Černošice - HC Junior Mělník

Branky a nahrávky: 4. Šalamoun (Brejcha), 14. Pulkrab (Staněk), 26. Pulkrab (Hofmeister, Staněk), 34. Vokurka (Brejcha, Krudenc), 51. Staněk (Pulkrab), 60. Šalamoun (Brejcha, Vladyka) - 15. Stinka (Šípek, Chvátal), 39. Kapoun (Litera, Chvátal), 48. Litera (Šubrt, Kapoun), 55. Litera (Šubrt, Novotný)

Vyloučení: 6-4, navíc Vernek (Mělník) 5 + OK za NAP, Využití: 1-1, V oslabení: 0-0

Rozhodčí: Doubek - Frühauf, Havel

Diváci: 150

Černošice: Frolík (Formánek) - Staněk, Vokurka, Sem, Vladyka, Němeček, Mojžíš, Šalamoun, Pulkrab,Krudenc, Urbančík, Dimitrov, Loskot, Hofmeister, Sobotka, Jobek, Brejcha

HC Junior Mělník: Šrámek (Srp) - Vaněk, Cicvárek, Prejza, Chvátal, Novotný, Krejsa, Kubica, Kapoun, Vernek, Šípek, Šubrt, Litera, Fedymycz, Lenc, Stinka, Kratochvíl, Macek, Škarohlíd

PŘÍPRAVNÉ OBDOBÍ (LETNÍ PŘÍPRAVA) SŽ + MŽ + ročníky 2010 – 2015

Pro mládežnické týmy HC Junior Mělník začíná od pondělí 11.5.2020 letní příprava.

Výzva k individuálnímu tréninku pro mladé hráče

Pojďme trochu potrénovat, ať jsme připravení na další sezónu.

Semifinále KLM

Informace o rozhodnutí Výkonného výboru klubu HC Junior Mělník k semifinálové sérii Krajské ligy mužů

UKONČENÍ PROVOZU ZIMNÍHO STADIONU MĚLNÍK

KLM, třetí čtvrtfinále: HC Poděbrady - HC Junior Mělník 5:8