Mladší žáci: HC Děčín - HC Junior Mělník 5:4

29.09.2019 | Viktor Šebík

Mělník sahal v Děčíně po vítězství, domácí ale otočili zápas z 3:4 na vítězných 5:4 během 44 vteřin na přelomu 44. a 45. minuty hry.

4. kolo | Sobota 28.09.2019, 09:45

HC Děčín - HC Junior Mělník

Branky a nahrávky: 3. Baloun (Dáňa), 20. Hovorka (Špaldoň), 22. Dáňa, 38. Špaldoň (Hovorka)

Vyloučení: 6-5, Využití: 0-1, V oslabení: 1-0

Rozhodčí: Černohorský, Kouřil

HC Děčín: Moučka - Rangl, Sanejstr, Slavík, Rosenbaum, Pocner, Rocheltová, Šotka, Svoboda, Doležal, Sedláček, Polák

HC Junior Mělník: Zdeněk (Štěpán) - Widtmann, Fojtík, Kalita, Dáňa - Veselý, Slavík, Šulák,Németh, Baloun, Špaldoň, Svatoš, Štěpán, Hovorka

Semifinále KLM

Informace o rozhodnutí Výkonného výboru klubu HC Junior Mělník k semifinálové sérii Krajské ligy mužů

UKONČENÍ PROVOZU ZIMNÍHO STADIONU MĚLNÍK

Informace o opatření provozovatele zimního stadionu

KLM, třetí čtvrtfinále: HC Poděbrady - HC Junior Mělník 5:8

V Poděbradech se děly věci a Mělník postupuje do semifinále KLM. V něm vyzve v okresním derby Kralupy.

KLM: HC Junior Mělník - HC Poděbrady 7:3

Čtvrtfinále KLM: Poděbrady - Mělník 5:4