Muži: TJ Tatran Sedlčany - HC Junior Mělník 3:6

2:0, 1:2, 0:4

B: 23. Nový (Novák, Pekárek), 35. T.Fiala (Novák, Nový), 43. Nový, 45. T.Fiala (M.Krejsa, P.Pokorný), 56. Rebro (P.Pokorný, V.Fiala), 57. Pekárek (T.Fiala)

Tatran Sedlčany: Hlaváček - B.Bílik, E.Bílik, Pavel Tylich, Náprstek, Pudil, Juhasz, Máša, Černý, Petr Tylich, Antoš, Burian, Kozelka, Anděl

HC Junior Mělník: Šrámek (Vokurka) - T.Fiala, Novák, Techlovský, P.Pokorný, O.Pokorný, M.Krejsa, Vočadlo, Stinka, Heran, Rebro, V.Fiala, Nový, Pekárek, Vernek, Tůma

První třetinu zaslouženě vyhrály Sedlčany 2:0, protože hosté z Mělníka působili zakřiknutým dojmem. Po přestávce začali mělničtí lépe bruslit, a po třech minutách se dočkali snížení stavu na 1:2, když se ve hře čtyř proti čtyřem prosadil R.Nový. Do poloviny zápasu sice domácí odskočili znovu do dvoubrankového vedení, ale ve 35. minutě v přesilovce snížil T.Fiala na 2:3. Co se dělo v mělnické kabině během druhé přestávky, vědí asi jenom hráči. Do třetí třetiny ale nastoupili s ohromným nasazením a vůlí po vitězství. Nejdříve se podruhé v utkání trefili Nový a T.Fiala, poté tým ubránil v klíčovém okamžiku minutové oslabení tří proti pěti. Dílo zkázy pro Sedlčany dovršili Rebro v 56. a Pekárek v 57. minutě. HC Junior Mělník se tak po pěti odehraných kolech posunuli na první místo v tabulce Krajské soutěže mužů právě před svého dnešního soupeře.

V dalším zápase přivítá HC Junior Mělník před domácím publikem tým HC Kladno 88. Utkání se hraje v sobotu 29.10.2011, začátek v 18:15.

Přejít na statistiky.

Přejít na aktuální tabulku soutěže.

Muži: SK Černošice - HC Junior Mělník 3:4

Z utkání, ve kterém rozdali rozhodčí celkem 72 trestných minut, si odváží Mělník tříbodové vítězství, J.Šípek zaznamenal hattrick.