Muži: TJ Spartak Příbram - HC Junior Mělník 4:3

08.11.2011 | Viktor Šebík

Druhá prohra týmu HC Junior Mělník v letošní soutěži.

Podrobnosti jsou zde

7. kolo | Neděle 06.11.2011, 16:30 | Příbram

Spartak Příbram - HC Junior Mělník

B: 12. Nový (Vernek), 14. V.Fiala (Rebro, Novák), 22. Grosman

Spartak Příbram: Rosinský (Šedivý) - Lorenc, Vylita, Vrba, Svoboda, Hlaváček, Bejček, Dražan, Valta, Trč, Hanáček, Pokorný, Bábek, Benda, Mandík, Štofa, Procházka, Kovacs, Franěk

HC Junior Mělník: Šrámek (Vokurka) - T.Fiala, Novák, Techlovský, P.Pokorný, Rebro, V.Fiala, O.Pokorný, Stinka, Nový, Heran, Vočadlo, Vernek, Grosman, Tůma, Havel

Domácí hráči nastoupili v sestavě, která měla věkový průměr 37 let. Zkušenost domácích se během utkání postupně projevovala a zpočátku rychlejší a lépe bruslící hráči HC Junior Mělník se dostávali do situací, kdy měli ke všemu dále, přihrávky byly složitější a puky jim odskakovaly od hokejek.

Hosté z Mělníka si sice do 22. minuty vytvořili solidní tříbrankový náskok, ještě do konce durhé třetiny ale domácí snížili na rozdíl jediného gólu. V poslední třetině se naplno projevila zkušenost domácích, kteří hráli přesně to co potřebovali, utkání otočili ve svůj prospěch a závěr si pohlídali tak, že mělničtí už nedostali šanci vývoj zvrátit.

Příští utkání sehraje HC Junior Mělník v sobotu 12.listopadu v 18:15 na domácím ledě, kde přivítá podruhé v sezóně Cvočkaře z Hořovic.

Přejít na statistiky

Muži: SK Černošice - HC Junior Mělník 3:4

Z utkání, ve kterém rozdali rozhodčí celkem 72 trestných minut, si odváží Mělník tříbodové vítězství, J.Šípek zaznamenal hattrick.

Lukáš Cikánek přichází hájit mělnickou branku

Mělnický tým získává na citlivém postu posilu s bohatými zkušenostmi z Extraligy, 1.ligy i mládežnických reprezentačních výběrů

Muži: HC Junior Mělník - HC Rakovník 6:4

Vítězství strhli na svoji stranu Mělničtí až v závěru utkání