Muži: HC Junior Mělník - Hvězda Kladno 6:4

B: 12. Heran (P.Pokorný, Prejza), 21 Vernek (Heran), 41. Vernek, 43. Heran (T.Fiala, O.Pokorný), 54. Šubrt (Havel), 60. Havel

Vyloučení 7:12 (+ Šubrt 10 min OT), využití 1:0, v oslabení 0:0

HC Junior Mělník: Vokurka (Šrámek) - T.Fiala, Novák, Techlovský, P.Pokorný, V.Fiala, O.Pokorný, Vernek, Heran, Vočadlo, Tůma, Sejkota, Prejza, Havel, Šubrt

Hvězda Kladno: Mirčevský - Vrkota, Hořava, Neliba, Langr, Stach, Pavlíček, Havlůj, Hegenbart, Palivec, Fiedler, Kopecký, Kostrblík

Další domácí utkání Mělníka nepřineslo velkou hokejovou krásu, ale spíš úpornou bitvu, ve které soupeř zuby nehty bránil vlastní polovinu. V první třetině vytěžili hráči Kladna z minima maximum, konkrétně dvě branky. Protože za domácí se trefil pouze Heran, šlo se do kabin za stavu 1:2. Druhá třetina začala pěkně - už po jednačtyřiceti vteřinách hry se trefil Vernek a vyrovnal na 2:2. Další branky ale domácí v této třetině už nepřidali a to ani během dvouminutové přesilovky pěti proti třem. Rozhodnutí tak muselo padnou až ve třetí části hry. Do té opět vstoupili domácí dobře - opět se trefil už v první minutě Vernek. Když po dalších dvou minutách zvyšoval Heran na 4:2, zdálo se, že kýžené tři body do tabulky jsou doma. Soupeř ale dokázal trestat množící se chyby domácí obrany a v 52. minutě bylo vyrovnáno - 4:4. Poslední pětiminutovka zápasu domácím vyšla. Nejprve v přesilovce úřadovali dva junioři ve žlutém dresu - Šubrt po příhrávce Havla vstřelil vedoucí gól na 5:4. Pět vteřin před koncem pak sám Havel do prázdné branky pečetil na konečných 6:4.

Domácí vybojovali tři body, zápas byl ale z jejich pohledu těžký. Soupeři se při bránění uchylovali ke všem možným i nemožným prostředkům jak zastavit lépe se pohybující hráče Mělníka, mnoho zákroků bylo za hranicí pravidel. Bohužel, k tomuto vývoji utkání přispěl svojí měrou i výkon muže v pruhovaném dresu, který by slušně dal nazvat nevydařeným.

Další zápas sehrají hráči HC Junior Mělník v Kutné Hoře, kde je v sobotu 26.11.2011 od 17:00 vyzve B-tým místních Sršňů.