Muži: SK Sršni Kutná Hora - HC Junior Mělník 5:8

29.11.2011 | Viktor Šebík

A tým přivezl tři body i z Kutné Hory.

Podrobnosti jsou zde

10. kolo | Sobota 26.11.2011, 17:00

HC Sršni Kutná Hora B - HC Junior Mělník

B: 7. Heran (Rebro), 8. Vernek, 12. Stinka, 17. Vernek, 23. Nový (Pekárek), 28. Šubrt (V.Fiala), 37. Pekárek (Vernek), 59. Vernek

Vyloučení 10:11, navíc Vaněk (KH) 10 + OK, Využití 0:1, v oslabení 1:1

HC Sršni Kutná Hora B: Karger - Kozlík, Čejka, Vaněk, Heitfleisch, Meloun, Krištof, Krejza, Paroubek, Braunstein, Siváček, Hejný, Zíka, Havel

HC Junior Mělník: Šrámek (Vokurka) - Novák, Techlovský, Rebro, V.Fiala, O.Pokorný, Stinka, Nový, Pekárek, Vernek, Heran, Vočadlo, Tůma, Sejkota, Prejza, M.Krejsa, Šubrt

Hokejisté mělnického HC Junior přijeli do Kutné Hory s cílem uhrát další tři body do tabulky soutěže. Od začátku utkání dostali domácí Sršně pod tlak a svoji převahu dokázali vyjádřit i gólově. Skóre otevřel v sedmé minutě svým desátým gólem v sezóně Heran. Už o minutu později přidal Vernek druhou branku Mělníka po samostatné akci. Do první přestávky se dokázali prosadit ještě Stinka a podruhé Vernek a hokejisté Mělníka tak odcházeli do kabiny s luxusním náskokem čtyř gólů.

Ve dvacáté třetí minutě už to bylo o pět, trefil se Nový a domácí byli zralí "na ručník". Mělničtí ale po tomto gólu sundali nohu z plynu a utkání v poklidu kontrolovali. Na první gól domácích z 24. minuty odpověděl šestou brankou Mělníka Šubrt. V polovině zápasu dali Sršni druhou branku, na pětigólový rozdíl však opět po chvíli zvýšil Pekárek. Půl minuty před koncem druhé části hry se domácí dočkali třetí branky 3:7.

Začátek třetí třetiny přinesl mírné zdramatizování zápasu, ve 44. a 45. minutě snížili Sršní na 5:7, mělničtí jim ale více nedovolili, utkání měli pevně ve svých rukách. Poslední branku utkání viděli diváci dvě minuty před koncem, kdy při power-play domácích trefil prázdnou klec a zkompletoval svůj hattrick Vernek.

K dalšímu utkání pojede HC Junior Mělník v neděli 4.12.2011 do Slaného, kde nastoupí proti týmu HC Zlonice.

Přejít na statistiky.

Přejít na tabulku.

Muži: SK Černošice - HC Junior Mělník 3:4

Z utkání, ve kterém rozdali rozhodčí celkem 72 trestných minut, si odváží Mělník tříbodové vítězství, J.Šípek zaznamenal hattrick.

Lukáš Cikánek přichází hájit mělnickou branku

Mělnický tým získává na citlivém postu posilu s bohatými zkušenostmi z Extraligy, 1.ligy i mládežnických reprezentačních výběrů

Muži: HC Junior Mělník - HC Rakovník 6:4

Vítězství strhli na svoji stranu Mělničtí až v závěru utkání