Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Muži: HC Junior Mělník - TJ Spartak Příbram 6:3

08.01.2012 | Viktor Šebík

Mělnické "Áčko" potvrdilo pozici lídra KSM a zvítezilo nad jedním z dvojice nejbližších pronásledovatelů v tabulce

Podrobnosti jsou zde

14. kolo | Sobota 07.01.2012, 18:15
 

HC Junior Mělník - Spartak Příbram

6:3

3:1, 1:0, 2:2

B: 1.Stinka  (Nový), 6.Heran (Nový), 13. O.Pokorný (Rebro), 22. Vernek (Pekárek), 55. Heran (Stinka, Nový), 60. Stinka (Nový, Heran)

HC Junior Mělník: Vokurka (Šrámek) - T.Fiala, Novák, Techlovský, P.Pokorný, Rebro, V.Fiala, O.Pokorný, Stinka, Nový, Pekárek, Vernek, Heran, Vočadlo, Grosman, Tůma, Sejkota, Prejza

Spartak Příbram: Rosinský - Lorenc, Vrba, Svoboda, Hlaváček, Bejček, Dražan, Valta, Trč, Pokorný, Bábek, Hanáček, Kovács, Mandík, Franěk

Komentář
 
 
 

Do domácího utkání s Příbramí vstoupili hráči Mělníka skvěle. Už po jednapadesáti vteřinách hry se po přihrávce R.Nového trefil L.Stinka – 1:0. Domácí dobře bruslili a nepouštěli hosty do vážnějších akcí. V šesté minutě rozjásal tribuny J.Heran, přihrával opět R.Nový – 2:0. Když na začátku třinácté minuty zvyšoval O.Pokorný už na 3:0, vypadalo to na jasnou záležitost. Po třetí brance ale domácí mírně polevili a ke slovu se tak dostali i hosté – 3:1

Tento stav vydržel na časomíře až do začátku druhé třetiny, kdy po akci Pekárek – Vernek padl další gól do příbramské sítě – 4:1. Tato branka zapůsobila na domácí možná až příliš uklidňujícím dojmem, takže na dlouhé minuty polevili v bruslení. Stále však drželi vývoj utkání pevně pod kontrolou a hostům z Příbrami nepovolili nic nebezpečnějšího.

Třetí třetina probíhala ve stejném duchu až do konce padesáté druhé minuty. Hosté se prosadili důrazem na brankovišti - 4:2. Za dalších devadesát vteřin nedokázali domácí pokrýt dorážející útočníky soupeře, kteří vydolovali puk v chumlu před brankou a snížili tak na 4:3. Fanouškům muselo problesknout hlavami, že podobný scénář utkání už letos viděli několikrát – po rychlém nástupu a vedení domácího týmu přichází útlum a zdramatizování zápasu. Drama ale naštěstí netrvalo dlouho, protože už na konci padesáté páté minuty zvyšoval J.Heran na 5:3 a definitivní pojistku v podobě šestého gólu přidal v poslední minutě ještě L.Stinka.

Domácí si nakonec i přes mírné zaváhání došli relativně v pohodě pro další tři body do tabulky. Svojí pozici lídra tabulky budou hájit v sobotu od 17:00 na otevřeném kluzišti v Hořovicích. Pro fanoušky budou opět k dispozici zbylá volná místa v autobusu, čas odjezdu bude ještě upřesněn.

 

Přejít na statistiky.

 

Přejít na tabulku soutěže.

Aktuální články
Muži: SK Černošice - HC Junior Mělník 3:4

Z utkání, ve kterém rozdali rozhodčí celkem 72 trestných minut, si odváží Mělník tříbodové vítězství, J.Šípek zaznamenal hattrick.

 
Lukáš Cikánek přichází hájit mělnickou branku

Mělnický tým získává na citlivém postu posilu s bohatými zkušenostmi z Extraligy, 1.ligy i mládežnických reprezentačních výběrů

 
Muži: HC Junior Mělník - HC Rakovník 6:4

Vítězství strhli na svoji stranu Mělničtí až v závěru utkání

 
Pravidla pro ochranu před šířením virů na zimním stadionu Mělník
 
Muži: HK Králův Dvůr - HC Junior Mělník 5:6 po prodloužení
 
Přípravné utkání kategorie U11: HC Berounští Medvědi – HCJM
 
LETNÍ TRÉNINKOVÝ KEMP pro ročníky 2010–2015
 
PŘÍPRAVNÉ OBDOBÍ (LETNÍ PŘÍPRAVA) SŽ + MŽ + ročníky 2010 – 2015
 
Výzva k individuálnímu tréninku pro mladé hráče
 
Semifinále KLM
 
Zápasy
Muži A | Sobota 03.10.2020, 17:30
HC Junior Mělník - SK Sršni Kutná Hora
 
Mladší žáci | Sobota 03.10.2020, 09:00
Černošice - HC Junior Mělník
 
 
   RSS