Muži vezou 2 body z Hořovic

15.01.2012 | Viktor Šebík

Pod otevřeným nebem vybojovali hráči HC Junior Mělník vítězství v nájezdech.

Podrobnosti jsou zde

15. kolo | Sobota 14.01.2012, 17:00

HC Cvočkaři Hořovice - HC Junior Mělník

3:4 sn

1:2, 1:1, 1:0 - 0:1

B: 7. Pekárek (Vernek), 15. Stinka (Heran, Nový), 38. Stinka (Nový), rozhodující nájezd Stinka

HC Cvočkaři Hořovice: Vintr (Liprt) - Pešek, Vokáč, Veselý, Bauer, Pánek, Juriš, Ševčík, Florian, Čaník, Szabo, Žemlička, Stiburek, Krásl, Hejbar, Soukup, Král, Kolář

HC Junior Mělník: Šrámek (Vokurka) - T.Fiala, Novák, Techlovský, Rebro, V.Fiala, O.Pokorný, Stinka, Nový, Pekárek, Vernek, Heran, Vočadlo, Grosman, Tůma, Sejkota, Prejza

Do Hořovic přijeli hráči HC Junior Mělník s dvěma cíli – odvézt na Mělník nějaké body a také odvézt zpět odcizenou ceduli s nápisy Hořovice/Kutná Hora. Oba tyto cíle byly splněny.

Gólový účet utkání načal v 7.minutě Pekárek, který nejprve vyhrál buly na Verneka, který napřáhl k mohutnému golfáku. Proti tomu si domácí gólman hodně povyjel, ale puk pouze vyrazil k dojíždějícímu Pekárkovi, který to měl do odkryté klece poměrně snadné – 0:1. Domácí odpověděli ve 13. minutě, když si po rychlém protiútoku blafákem poradil se Šrámkem zcela osamocený útočník Hořovic. Druhou branku Mělníka vstřelil o dvě minuty později Stinka, který si v rychlém protiútoku vyměnil puk s Heranem a v rozhodující chvíli se před gólmanem domácích neunáhlil – 1:2. V první třetině měli mělničtí ještě několik dalších dobrých příležitostí, zůstaly ale nevyužity, takže skóre se do první přestávky už nezměnilo.

Nástup do druhé třetiny vyšel domácím – hned po 18 sekundách hry vyrovnali na 2:2 a začínalo se tak od začátku. V závěru třetiny se ale po přihrávce Nového trefil podruhé Stinka, takže i do druhé přestávky si hráči HC Junior odnášeli jednobrankový náskok.

O ten přišli ve čtyřicáté osmé minutě, po drobné chybě v rozehrávce – vyhozený puk zachytili hráči Hořovic na modré, rychlou křižnou přihrávkou se hra přenesla ke Šrámkově brance a trochu se štěstím to bylo 3:3.

Vzhledem k tomu, že do konce základní hrací doby už branka nepadla, přišly ke slovu samostatné nájezdy. Na ně se do mělnické branky postavil Vokurka, který se na hřiště vracel už ze sprchy a nedovolil domácím ani jednu branku. Na druhé straně sice neuspěl v první sérii Heran, ale ve druhé završil svůj hattrick vítězným gólem Stinka.

Hostující fanoušci si tak mohli užít vítězný kotrmelec dvojice Šrámek – Vokurka.

K příštímu utkání jedou hokejisté z Mělníka do Kladna, kde na ně v sobotu 21.1.2012 od 19:00 bude ve velké hale Rytířů čekat místní Hvězda. Pro fanoušky budou opět k dispozici zbylá volná místa v autobusu, odjezd bude ještě upřesněn.

Přejít na statistiky.

Přejít na tabulku soutěže.

Muži: SK Černošice - HC Junior Mělník 3:4

Z utkání, ve kterém rozdali rozhodčí celkem 72 trestných minut, si odváží Mělník tříbodové vítězství, J.Šípek zaznamenal hattrick.

Lukáš Cikánek přichází hájit mělnickou branku

Mělnický tým získává na citlivém postu posilu s bohatými zkušenostmi z Extraligy, 1.ligy i mládežnických reprezentačních výběrů

Muži: HC Junior Mělník - HC Rakovník 6:4

Vítězství strhli na svoji stranu Mělničtí až v závěru utkání