Muži: Hvězda Kladno - HC Junior Mělník 6:1

23.01.2012 | Viktor Šebík

Na kladenském ledě se "áčku" nedařilo.

Podrobnosti jsou zde

16. kolo | Sobota 21.01.2012, 19:00

Hvězda Kladno - HC Junior Mělník

B: 32. Pekárek

Hvězda Kladno: Formánek - Langr, Vrkota, Neliba, Brázdil, Pittner, Knotek, Stach, Pavlíček, Havlůj, Hegenbart, Palivec, Kopecký

HC Junior Mělník: Šrámek (Sejkora) - T.Fiala, Rebro, V.Fiala, O.Pokorný, Stinka, Pekárek, Vernek, Heran, Vočadlo, Tůma, Sejkota, Prejza, Krejsa

Do utkání na Kladně nastoupili hráči Mělníka s prořídlými obrannými řadami, navíc kladenská Hvězda asi hráčům z Mělníka opravdu nesedí - i když je i po sobotním vítězství Hvězda na posledním místě tabulky, ze svých dosavadních čtyř vítězství dvě získala právě v utkání s Mělníkem.

Utkání nepřineslo pohledný hokej, mělničtí neměli svůj den. Největší rozdíl byl v proměňování šancí - zatímco domácím tam "spadlo všechno, do čeho plácli", hráčům HC Junior se nedařilo a jediný úspěch zaznamenal v polovině utkání po samostatné akci Pekárek.

Přejít na statistiky.

Přejít na tabulku soutěže.

Ohlasy

A. Drašnar (vedoucí mužstva): "Nepovedené utkání, nehráli jsme dobře, k tomu není moc co dodat. Takhle černý víkend mělnického hokeje snad nepamatujeme, nevyhrál ani jeden z týmů - čtyřky, mladší i starší žáci, obě juniorky, áčko".

Muži: SK Černošice - HC Junior Mělník 3:4

Z utkání, ve kterém rozdali rozhodčí celkem 72 trestných minut, si odváží Mělník tříbodové vítězství, J.Šípek zaznamenal hattrick.

Lukáš Cikánek přichází hájit mělnickou branku

Mělnický tým získává na citlivém postu posilu s bohatými zkušenostmi z Extraligy, 1.ligy i mládežnických reprezentačních výběrů

Muži: HC Junior Mělník - HC Rakovník 6:4

Vítězství strhli na svoji stranu Mělničtí až v závěru utkání