Mělník vítezí v Krajské soutěži mužů

20.02.2012 | Viktor Šebík

Vítězství v Sedlčanech definitivně zajistilo týmu HC Junior Mělník vítězství v letošním ročníku Krajské soutěže mužů a postup do Krajské ligy.

Podrobnosti jsou zde

19. kolo | Sobota 18.02.2012, 17:00

Tatran Sedlčany - HC Junior Mělník

B: 19. V.Fiala (Rebro), 33. Šubrt (Stinka, Nový), 51. V.Fiala (Rebro)

Tatran Sedlčany: Hlaváček - Svojtka, L.Kozelka, B.Bílik, E.Bílik, P.Tylich, F.Černý, Pudil, Peterka, Máša, Juhasz, V.Černý, Burian, Flieger, H.Tylich, Vančura, Náprstek, M.Kozelka

HC Junior Mělník: Vokurka (Šrámek) - T.Fiala, Novák, Techlovský, O.Pokorný, P.Pokorný, Rebro, V.Fiala, Stinka, Nový, Heran, Vernek, Vočadlo, Grosman, Prejza, M.Krejsa, Šubrt

První mečbol na vítězství v soutěži hráči HC Junior Mělník dokonale využili. Tatran Sedlčany do utkání vstoupil s jasným cílem zvítězit a podržet si naději na celkové vítězství v Krajské soutěži mužů. Utkání mělo od začátku spád, domácí se tlačili do šancí a hráli "na ostří nože". V brance Mělníka ale pracoval spolehlivý Vokurka, který svůj tým několikrát podržel.V závěru třetiny pláchl po pravém křídle V.Fiala, Rebro mu jeho nahrávku vrátil téměř před prázdnou branku - 0:1. Domácí vyrovnali v začátku druhé třetiny v přesilovce a začínalo se znovu. Ve třicáté třetí minutě se opakovala situace předcházející prvnímu gólu Mělníka - po vybídce od Stinky ujížděl po pravém křídle Nový, na rozdíl od prvního gólu ale Šubrt jeho nahrávku nevracel, ale hned "z první" nekompromisně nasměroval za záda bezmocného brankáře Sedlčan - 1:2. Utkání bylo nadále velmi atraktivní - bylo vidět, že se setkávají aktuálně dva nejlepší týmy v celé soutěži. Chvíli měli navrch domácí a hosty držel Vokurka, chvíli ukazovali mělničtí, proč jsou v soutěži na prvním místě. Definitivní pojistka výsledku přišla v polovině poslední třetiny, opět po spolupráci Rebro - V.Fiala - 1:3. S posledním hvizdem hlavního rozhodčího tak mohly vypuknout oslavy vítězství v utkání, v soutěži i postupu do Krajské ligy. Slavilo se v Sedlčanech na stadionu, cestou v autobuse, v bufetu na zimáku v Mělníku, v disco clubu Era a kdoví kde ještě. Nepotvrzené informace hovoří o tom, že oslavnou bubenickou show fanoušků před mělnickým stadionem musela ukončit až přivolaná hlídka PČR pořádkovou pokutou za rušení nočního klidu.

Poslední domácí soutěžní utkání odehrají hráči HC Junior Mělník v sobotu 25.2.2012, v 18:15 přivítají hokejisty týmu HC Kladno 88.

Přejít na tabulku soutěže.

Přejít na statistiky.

Muži: SK Černošice - HC Junior Mělník 3:4

Z utkání, ve kterém rozdali rozhodčí celkem 72 trestných minut, si odváží Mělník tříbodové vítězství, J.Šípek zaznamenal hattrick.

Lukáš Cikánek přichází hájit mělnickou branku

Mělnický tým získává na citlivém postu posilu s bohatými zkušenostmi z Extraligy, 1.ligy i mládežnických reprezentačních výběrů

Muži: HC Junior Mělník - HC Rakovník 6:4

Vítězství strhli na svoji stranu Mělničtí až v závěru utkání