Muži: Prohra s Kladnem HC 88

27.02.2012 | Viktor Šebík

Ani první prohra na domácím ledě nezabránila předání poháru za vítězství v soutěži.

Podrobnosti jsou zde

20. kolo | Sobota 25.02.2012, 18:15

HC Junior Mělník - HC Kladno 88

B: 7. V.Fiala (Vernek), 28. Novák (Stinka), 36. Vernek, 47. Šulák (Rebro), 58. Nový (Stinka)

HC Junior Mělník: Sejkora (od 7:26 Šrámek) - T.Fiala, Novák, Techlovský, P.Pokorný, Rebro, V.Fiala, O.Pokorný, Stinka, Nový, Vernek, Heran, Vočadlo, Sejkota, Šulák, Gabriel, M.Krejsa

HC Kladno 88: Kolísek - Suk, Šimáček, Hanáček, Náprstek sr., Kruliš, Skála, Šmíd, Pritoka, Náprstek jr., Březina

Utkání bylo poznamenáno šťastným gólem Kladna hned v první minutě. V sedmé minutě vyrovnal V.Fiala, následovaly ale dvě využité přesilovky hostů, takže v osmé minutě už to bylo 1:3 a do domácí branky šel Šrámek. Na začátku druhé třetiny dalo Kladno čtvrtou branku a domácí byli v útlumu. Potom ale začali nabírat dech a ještě před druhou přestávkou snížili na rozdíl jediné branky - 3:4, nejdříve se trefil po Stinkově nahrávce Novák a poté po samostatné akci Vernek. Když ve 47. minutě zařídil vyrovnání utěšenou střelou od modré Šulák, zdálo se, že se vývoj utkání otáčí. Kladenští ale mělnický tlak ustáli a nakonec to byli oni, kdo v 54. minutě vstřelil vedoucí gól. Na ten stačil ještě dvě a půl minuty před koncem odpovědět Nový, v následujícím střídání ale kladenští rozhodli - 5:6. V power play trefil Vernek pouze tyč a skóre se už nezměnilo. I přes prohru bylo co slavit, protože po skončení zápasu před pan O.Pátek, člen dozorčí rady Středočeského svazu ledního hokeje, domácím pohár pro vítěze soutěže. Zklamání z prohry bylo zapomenuto ve chvíli, kdy kapitán týmu L.Stinka s pohárem nad hlavou objel hrací plochu a hráči i diváci se mohli naplno radovat z dlouhodobého úspěchu domácího mužstva.

Přejít na tabulku soutěže.

Přejít na kanadské bodování.

Ohlasy

A.Drašnar, vedoucí mužstva: "Nevyšel nám začátek, dostali jsme zbytečné góly. Od druhé třetiny jsme byli lepší a Kladno jsme přehrávali, oni v deseti lidech chvílemi mleli z posledního. Škoda velkého množství nevyužitých příležitostí. Rozhodující branku Kladna beru na sebe, protože jsem po našem vyrovnávacím gólu špatně vystřídal."

Muži: SK Černošice - HC Junior Mělník 3:4

Z utkání, ve kterém rozdali rozhodčí celkem 72 trestných minut, si odváží Mělník tříbodové vítězství, J.Šípek zaznamenal hattrick.

Lukáš Cikánek přichází hájit mělnickou branku

Mělnický tým získává na citlivém postu posilu s bohatými zkušenostmi z Extraligy, 1.ligy i mládežnických reprezentačních výběrů

Muži: HC Junior Mělník - HC Rakovník 6:4

Vítězství strhli na svoji stranu Mělničtí až v závěru utkání