Muži: V posledním soutěžním utkání vyhrál HC Junior Mělník v Příbrami 9:4

05.03.2012 | Viktor Šebík

I v jedenácti lidech byl Mělník jasně lepší, Heran se Stinkou obstarali sedm gólů z devíti.

Podrobnosti jsou zde

21. kolo | Neděle 04.03.2012, 16:30

Spartak Příbram - HC Junior Mělník

B: 2. Novák (V.Fiala), 28. Heran(P.Pokorný), 33. Heran (Stinka), 36. Stinka (Heran), 40. Prejza (Stinka), 49. Heran, 52. Stinka (Heran), 56. Heran (T.Fiala), 58 Heran (Stinka)

Spartak Příbram: Šedivý (Rosinský) - Bauer, Lorenc, Vylita, vrba, Svoboda, Hlaváček, Bejček, Dražan, Valta, Trč, Hanáček, Pokorný, Bábek, Benda, Mandík, Štofa, Procházka,Kovacs, Franěk

HC Junior Mělník: Vokurka (Šrámek) - T.Fiala, Novák, Techlovský, P.Pokorný, V.Fiala, O.Pokorný, Stinka, Heran, Vočadlo, Sejkota, Prejza

Do Příbrami odjeli hráči Mělníka pouze s jedenácti bruslaři a dvěma gólmany. Utkání se hrálo v relativně poklidném tempu, bylo vidět, že soutěž je již rozhodnuta a žádný z týmů nemá důvod se hnát za body za každou cenu. S narůstajícím počtem gólů v síti Příbrami  narůstala ale také nervozita domácích, kteří přeci jenom asi chtěli soutěž zakončit výhrou. Proti v poklidu hrajícím hráčům z Mělníka neměli ale mnoho šancí - mělničtí ukázali, že jejich vítězství v soutěži nebylo dílem náhody a že i v jedenácti lidech mohou proti plné střídačce domácích předvádět pěkný, útočný hokej.

Dařilo se mělnickým veteránům: Heran se Stinkou zaznamenali dohromady dvanáct kanadských bodů - Heran za 5 branek a 2 asistence, Stinka za 2 branky a 3 asistence.

Příbramští se do velkých šancí nedostávali, zkoušeli však často Vokurku překvapit golfákem z dálky. Po jednom takovém, na začátku třetí třetiny, zůstal chvíli otřesený Vokurka ležet na ledě, protože puk jej zasáhl někam mezi masku a rameno. Naštěstí se oklepal a zápas v pohodě dokončil.

Hráči HC Junior Mělník tak zakončili velmi úspěšnou sezónu vítězně. Na závěr svého letošního působení sehrají exhibiční utkání s týmem postaveným z hráčů, kteří hráli za Mělník v letech 2007 - 2009 druhou ligu. Utkání se hraje 17.3.2012, začátek je v 19:00.

Přejít na tabulku soutěže.

Přejít na statistiky.

Dravci z Lužce obhájili vítězství v RHML.

Po sobotní remíze vyhráli Dravci nedělní odvetu a obhájili tak po roce vítězství v RHML

HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 5:2

Virtuální utkání Mělníka s Chomutovem vyšlo lépe týmu z Mělníka

KLM: HK Čáslav - HC Junior Mělník 5:3