Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Muži: V posledním soutěžním utkání vyhrál HC Junior Mělník v Příbrami 9:4

05.03.2012 | Viktor Šebík

I v jedenácti lidech byl Mělník jasně lepší, Heran se Stinkou obstarali sedm gólů z devíti.

Podrobnosti jsou zde

21. kolo | Neděle 04.03.2012, 16:30
 

Spartak Příbram - HC Junior Mělník

4:9

2:1, 1:4, 1:4

B: 2. Novák (V.Fiala), 28. Heran(P.Pokorný), 33. Heran (Stinka), 36. Stinka (Heran), 40. Prejza (Stinka), 49. Heran, 52. Stinka (Heran), 56. Heran (T.Fiala), 58 Heran (Stinka)

Spartak Příbram: Šedivý (Rosinský) - Bauer, Lorenc, Vylita, vrba, Svoboda, Hlaváček, Bejček, Dražan, Valta, Trč, Hanáček, Pokorný, Bábek, Benda, Mandík, Štofa, Procházka,Kovacs, Franěk

HC Junior Mělník: Vokurka (Šrámek) - T.Fiala, Novák, Techlovský, P.Pokorný, V.Fiala, O.Pokorný, Stinka, Heran, Vočadlo, Sejkota, Prejza

Komentář
 
 
 

Do Příbrami odjeli hráči Mělníka pouze s jedenácti bruslaři a dvěma gólmany. Utkání se hrálo v relativně poklidném tempu, bylo vidět, že soutěž je již rozhodnuta a žádný z týmů nemá důvod se hnát za body za každou cenu. S narůstajícím počtem gólů v síti Příbrami  narůstala ale také nervozita domácích, kteří přeci jenom asi chtěli soutěž zakončit výhrou. Proti v poklidu hrajícím hráčům z Mělníka neměli ale mnoho šancí - mělničtí ukázali, že jejich vítězství v soutěži nebylo dílem náhody a že i v jedenácti lidech mohou proti plné střídačce domácích předvádět pěkný, útočný hokej.

Dařilo se mělnickým veteránům: Heran se Stinkou zaznamenali dohromady dvanáct kanadských bodů - Heran za 5 branek a 2 asistence, Stinka za 2 branky a 3 asistence.

Příbramští se do velkých šancí nedostávali, zkoušeli však často Vokurku překvapit golfákem z dálky. Po jednom takovém, na začátku třetí třetiny, zůstal chvíli otřesený Vokurka ležet na ledě, protože puk jej zasáhl někam mezi masku a rameno. Naštěstí se oklepal a zápas v pohodě dokončil.

Hráči HC Junior Mělník tak zakončili velmi úspěšnou sezónu vítězně. Na závěr svého letošního působení sehrají exhibiční utkání s týmem postaveným z hráčů, kteří hráli za Mělník v letech 2007 - 2009 druhou ligu. Utkání se hraje 17.3.2012, začátek je v 19:00.

Přejít na tabulku soutěže.

Přejít na statistiky.

Aktuální články
Muži: SK Černošice - HC Junior Mělník 3:4

Z utkání, ve kterém rozdali rozhodčí celkem 72 trestných minut, si odváží Mělník tříbodové vítězství, J.Šípek zaznamenal hattrick.

 
Lukáš Cikánek přichází hájit mělnickou branku

Mělnický tým získává na citlivém postu posilu s bohatými zkušenostmi z Extraligy, 1.ligy i mládežnických reprezentačních výběrů

 
Muži: HC Junior Mělník - HC Rakovník 6:4

Vítězství strhli na svoji stranu Mělničtí až v závěru utkání

 
Pravidla pro ochranu před šířením virů na zimním stadionu Mělník
 
Muži: HK Králův Dvůr - HC Junior Mělník 5:6 po prodloužení
 
Přípravné utkání kategorie U11: HC Berounští Medvědi – HCJM
 
LETNÍ TRÉNINKOVÝ KEMP pro ročníky 2010–2015
 
PŘÍPRAVNÉ OBDOBÍ (LETNÍ PŘÍPRAVA) SŽ + MŽ + ročníky 2010 – 2015
 
Výzva k individuálnímu tréninku pro mladé hráče
 
Semifinále KLM
 
Zápasy
Muži A | Sobota 03.10.2020, 17:30
HC Junior Mělník - SK Sršni Kutná Hora
 
Mladší žáci | Sobota 03.10.2020, 09:00
Černošice - HC Junior Mělník
 
 
   RSS