8. kolo | Neděle 17.11.2013, 14:15

HC Junior Mělník - Tatran Sedlčany

B: 12. Pištej, 16. Makovský (Svoboda), 22. Heran (Kotek), 25. Havel (Kotek), 50. Hubený (Kratochvíl), 50. Pištej (Hubený)

HC Junior Mělník: Růně (Gerstorfer) - Nesládek, Šícha, Heran ml., Válek, Svoboda, Pánek, Zavadil, D.Havel, Kotek, Hubený, Pištej, Makovský, Kratochvíl

Tatran Sedlčany: Červený - Bém, Starý, J.Spilka, Piskáček, Mašek, T.Spilka, Kadlec, Vlasák, Murárik, Chomát, Třešňák

Muži: HC Junior Mělník - SK Černošice 3:5

I přes velmi slibný začátek Mělníka si Černošice odvážejí výhru, která pro ně znamená zároveň definitivní potvrzení prvního...

Muži: HK Kralupy n.Vlt - HC Junior Mělník 1:5

Postup do play-off potrvdil Mělník čtyřmi bleskovými údery v prvních minutách prvních dvou třetin

KLM: SK Sršni Kutná Hora - HC Junior Mělník 4:5

Vítězný gól vstřelil v Kutné Hoře Macek v oslabení