Aktuální rozpis ledu najdete ZDE

2. kolo | Neděle 25.09.2011, 14:45 | Mělník

HC Junior Mělník Junioři B - Tatran Sedlčany

B: Prchal 2, Priatka

HC Junior Mělník Junioři B: Růně - Gerstorfer, Priatka (C), Prchal , Pištej, Koliha, Hrabě, Kolman , Hubený, Mašek (A), Zavadil, Pánek

Tatran Sedlčany:

Před začátkem utkání, když hráči Tatranu Sedlčany nastupovali s devatenácti hráči, zatímco my s pouhými deseti, asi  jen málokdo věřil šanci na výhru. Od začátku ale vyvíjeli Mělničtí na soupeře tlak. Zatímco hosté se k žádné větší šanci nedostali, vstřelil ve 3. minutě vedoucí branku domácích Prchal. V 8. minutě už to bylo dokonce 2:0, když se opět trefil Prchal.  V polovině druhé třetiny zvýšil z dorážky Priatka na 3:0. Ve třetí třetině byli aktivnější Sedlčanští a po chybě mělnického obránce upravili stav na konečných 3:1.

Domácí vybojovali zasloužené body, bez úhony přestáli i hru v oslabení 3:5.