Muži: HC Poděbrady - HC Junior Mělník 2:4

Výhru Mělníka v Poděbradech dirigoval hattrickem Příhoda

2. kolo | Neděle 20.09.2015, 17:00

HC Poděbrady - HC Junior Mělník

B: 47 Malina (Svoboda, Jelínek), 48. Velechovský (Šafra, Skokan) - 14. Šubrt (Fedymycz), 20. Příhoda (Fedymycz, Nesládek), 42. Příhoda (Havel), 60. Příhoda

Vyloučení: 6-5, využití: 1-1, v oslabení: 0-0

Rozhodčí: Pokorný - Čáp, Doskočil

Diváci: 117

HC Poděbrady: Vašát (Benýr) - Kubát, Svoboda, Buldra, Hněvsa, Malý, Drahoňovský, Havelka, Malina, Löffelmann, Procházka, Skokan, Velechovský, Cicvárek, Malínský, Šafra, Šifta, Jelínek, Chmelař, Procházka

HC Junior Mělník: Vokurka (Šrámek) - T.Fiala, Krejsa, Nový, T.Havel, Příhoda, Vočadlo, Kratochvíl, Kašák, Chvátal, Nesládek, Novotný, Šubrt, Šícha, Kubica, Fedymycz, D.Havel

Informace z webu HC Poděbrady:

Do utkání jsme nastoupili ve zbrusu nových dresech, ale vstup do zápasu nebyl dobrý. Hned v první minutě se Mělník dostal do našeho pásma a zle nám tam zatápěl. V další části první třetiny byli lepší hosté a byli odměněni dvěma brankami. Nejprve v 16. minutě Chmelař nepochopitelně nahrával přes brankoviště Procházkovi s Šubrt dal pohodlně první gól. V závěru třetiny jsme před brankou nepohlídali Příhodu a inkasovali 17 vteřin před sirénou podruhé.

Pokud někdo očekával, že domácí do druhé části hry vlétnou s cílem otočit výsledek, šeredně se mýlil. Většina této periody se byla nezáživná, bez branek a odehrávala se v obranném pásmu Poděbrad.

Když ve 42.minutě Příhoda zvýšil na 3:0, zdálo se být o osudu utkání jasno. My jsme se ale nevzdali. Ve 47. minutě jsme využili přesilovou hru, když střelu Svobody tečoval do sítě Malina. O minutu později Velechovský zužitkoval přihrávku Šafry a bylo to o gól. Tato branka nás nakopla a hnali jsme se za vyrovnáním, ale kýženou branku jsme vstřelit nedokázali. Naopak hostující Příhoda střelou do prázdné brány pečetil svůj hattrick.

ZDE je původní článek i s fotogalerií.

Statistiky A-mužstva najdete ZDE

Autobus do Popovic

Na sobotní zápas do Popovic jede autobus v 15:00 od stadionu

Přípravka 2010 vyhrála HKK Silver Cup

Série kralupských turnajů s názvem HKK Silver Cup pro r. 2010 měla na pořadu šesté pokračování, tentokrát s podtitulem Vánoční Silver...

Nábor 9.12.2017

V sobotu 9.12.2017 se na mělnickém zimním stadionu sešli malí zájemci o bruslení a hokej

Muži: HC Junior Mělník - SK Sršni Kutná Hora

Extraligoví chomutovští piráti se bojí Mělníka!

Mladší žáci - Výlet do Nymburku přinesl devítigólovou radost.

Turnaj ČSLH v Minihokeji přípravek 2010, Neratovice 3.12.2017.

Muži: SK Černošice - HC Junior Mělník 1:5

Mikuláš na ledě HC Junior Mělník