Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Aktuální rozpis ledu najdete ZDE

Muži: HC Rytíři Vlašim - HC Junior Mělník 1:2

22.11.2015 | Viktor Šebík

Další velmi těsné vítězství Mělníka, tentokrát ve Vlašimi

11. kolo | Sobota 21.11.2015, 17:30
 

HC Rytíři Vlašim - HC Junior Mělník

1:2

0:0, 0:1, 1:1

B: 27. Kočí (Dušek) - 24. D.Havel (Kratochvíl, Chvátal), 50. Prejza (Příhoda)


Vyloučení: 5-3, využití: 1:1, v oslabení 0:0

Rozhodčí: Švejda - P.Mrázek, Pacovský

Diváci: 310

HC Rytíři Vlašim: Holánek (Kolanda) - Kakos Michal, Vondráček, Horálek, Holada, Pessr, Herwig, Smutný, Matějka, Slanina, Kočí, Dušek, Jaeger, Kakos Martin, Veselka

HC Junior Mělník: Vokurka (K.Fiala) - T.Fiala, Novák, Krejsa, Prejza, Nesládek, Kubica, Příhoda, Vočadlo, Kratochvíl, Kašák, Chvátal, Novotný, Šubrt, Fedymycz, D.Havel, Heran

Komentář
 
 
 

Komentář k utkání z webové stránky www.hcvlasim.cz:


V posledním kole první poloviny KLM hostili Rytíři aktuálně 3.tým tabulky HC Junior Mělník. Před zápasem proběhlo rozloučení s kariérou bývalých hráčů Vlašimi Martinem Slabým a Lukášem Seidlem. Hráči i fanoušci pak uctili minutou ticha letos tragicky zesnulého bývalého dlouholetého hráče Vlašimi a později i asistenta trenéra A-týmu Ladislava Ptáčka. Výtěžek ze vstupného byl klubem věnován jeho rodině a pozůstalá manželka spolu s jeho synem Matoušem vhodila úvodní vhazování.

Rytíři nastoupili opět bez několika hráčů. Hned v první minutě po naší chybné rozehrávce se Kašák ocitl tváří v tvář Holánkovi, ale ten jej v klidu vychytal. Na ledě se hrála poměrně vyrovnaná partie. Za nás se pokoušeli překonat hostujícího Vokurku Matějka, Slanina i Michal Kakos, ale bez úspěšně. I díky dvěma přesilovkám zaměstnali více Holánka mělničtí, ten však všechny jejich pokusy bravurně zlikvidoval. Nejblíže gólu měl rovné dvě minuty před první sirénou Matějka, ale po jeho střele zazvonilo pouze břevno mělnické brány. V následující přesilovce jsme soupeře nepustili z pásma, ale naše koncovka bohužel nebyla úspěšná.

Ve 22. minutě byl vyloučen za podražení Dušek, domácí se dobře bránili, avšak v závěru našeho oslabení se hostům po zmatku v brankovišti podařilo zásluhou Davida Havla dostat puk za brankovou čáru. Rytíři se brzo oklepali a využili hned další přesilovku. Kočí si sjel mezi kruhy, vyměnil si puk s Duškem a pak snadno přehodil kotouč přes beton bezmocného Vokurky. Netrvalo ani minutu a Vlašim se radovala podruhé, kotouč však za brankovou čáru zřejmě nepřešel. Domácí si i dál vytvářeli tlak a po kombinaci s Jaegerem nastřelil Herwig tyčku. Ke konci třetiny se do zakončení dostal Kočí, ale ani jemu se se skóre pohnout nepodařilo.

O něco lépe vstoupili do poslední třetiny hosté a Holánek tak v brance předváděl své umění. Bohužel se nám v čase 48:11 podařilo zastavit Kratochvílův průnik jen za cenu faulu. Mělník šanci využil a po Příhodově přihrávce prostřelil Holánka Prejza. Naši mohli vzápětí odpovědět po nájezdu Slaniny s Matějkou, ale střela minula Vokurkovu klec. Naději na body držel v naší brance výtečný Holánek. Vlašim se sice nadechla k závěrečnému náporu, ale její mohutný finiš ke srovnání skóre nevedl.

Autor: votom

Statistiky A-mužstva jsou ZDE

 
RSS